Podpora technologie HDR10+. Prozkoumejte hlouběji, co režisér zamýšlel
Váš televizor Philips získá z videoformátu HDR10+ maximum. Úrovně kontrastu, barev a jasu jsou upravovány snímek od snímku. Ať už se jedná o seriál, který zkrátka potřebujete vidět, nebo film, stíny v nich budou temnější. Jasné povrchy budou zářit. Barvy budou reálnější.
Přístup do přehledné nabídky s ikonami jedním stisknutím tlačítka

SAPHI je rychlý a intuitivní operační systém, díky kterému je televizor Philips Smart TV radost používat. Vychutnejte si skvělou kvalitu obrazu a přístup do přehledné nabídky s ikonami stisknutím jednoho tlačítka. Snadno ovládejte svůj televizor a rychle přecházejte k oblíbeným aplikacím Philips Smart TV, včetně YouTube, Netflix a dalších.
4K UHD LED televizor. Syté barvy, krásné detaily
Díky naší jedinečné technologii zvýšení rozlišení Ultra Resolution se na obrazovce televizoru rozsvítí přes 8 milionů pixelů. Tato obrazovka nabízí čtyřikrát vyšší rozlišení než běžný televizor. Vychutnejte si vylepšenou kvalitu obrazu bez ohledu na původní obsah a užívejte si ostřejší snímky s vynikající hloubkou, kontrastem, přirozeným pohybem a živými detaily.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Technologie Ambilight. Emoce, které překračují hranice obrazovky

Díky funkci Philips Ambilight vás filmy i hry ještě více pohltí. Hudba získá svou vlastní světelnou show a obrazovka vám bude připadat větší, než ve skutečnosti je. Inteligentní světla LED na okrajích televizoru vrhají promítané barvy na zdi a do místnosti v reálném čase, takže dostanete dokonale vyladěné okolní osvětlení – další důvod, proč milovat svůj televizor.
Hlavní vlastnosti Philips 50PUS6704 černá
- 50″ 4K Ultra HD Smart TV
- rozlišení 3840×2160 px
- pracování obrazu 1 200 PPI
- Pixel Precise Ultra HD
- HDR10+
- Dolby Vision a Dolby Atmos
- technologie Ambilight
- DVB-T2/C/S2 tuner
- kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- zvukový výkon 20 W
- Wi-Fi
- LAN
- 4× HDMI
- 2× USB
- operační systém SAPHI


Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení Philips 50PUS6704 černá |
| Firmware ke stažení Philips 50PUS6704 černá |
| Firmware Philips 50PUS6704 černá – download |
Recenze Televize Philips 50PUS6704 černá
Parametry Televize Philips 50PUS6704 černá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | černá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ne |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Specifické funkce | |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 300×200 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 13,1 kg |
| Výška bez podstavce | 66,03 cm |
| Šířka bez podstavce | 112,28 cm |
| Hloubka bez podstavce | 7,94 cm |
| Počet jader procesoru | 4jádrový |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Ambilight | 3stranný |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Linux |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ne |
| Topfun | ne |
| Voyo | ano |
| HBO GO | HBO GO |
| Netflix | ano |
| IP TV | ne |
| Bluetooth | ne |
| NFC | ne |
| MHL | ano |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| ano | |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Chytrý ovladač | Ne |
| LED | |
| Úhlopříčka obrazovky | 126 cm (50″) |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | Pixel Precise Ultra HD,Ambilight |
| 50 Hz | |
| Index zpracování obrazu | 1200 PPI |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| ano | |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | ne |
| Zvuk | Dolby Atmos |
| Hudební výkon | 20 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ano |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 1 |
| 1 | |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV) |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba v běžném režimu | 72 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,3 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 378 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 1892 Kč |
| 3784 Kč | |
| Šířka výrobku | 112,28 cm |
| Výška výrobku | 67,88 cm |
| Hloubka výrobku | 23,54 cm |
| Hmotnost výrobku | 13,4 kg |
| Šířka balení | 124 cm |
| Výška balení | 80 cm |
| Hloubka balení | 15 cm |
| 17,6 kg |
Další informace o televizích Philips najdete zde: Televize Philips.