Dolby Vision a Dolby Atmos. Obraz a zvuk jako v kině
Podpora špičkového zvuku a formátů videa Dolby znamená, že obsah HDR bude skvěle vypadat i znít. Ať už streamujete nejnovější část seriálu, nebo sledujete obsah z disku Blu-Ray, vždy si budete moci vychutnat kontrast, jas
Hlavní vlastnosti televize Philips 50PUS6504 černá
- LED televizor Smart 4K UHD se systémem Pixel Precise UHD
- 126 cm (50″)
- Index dokonalého obrazu 1000
- HDR 10+
- Pixel Precise Ultra HD

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize Philips 50PUS6504 černá |
| Firmware ke stažení Philips 50PUS6504 černá |
| Firmware Philips 50PUS6504 černá |
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Recenze Televize Philips 50PUS6504 černá
Parametry Televize Philips 50PUS6504 černá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | černá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ne |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 200×200 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 11,3 kg |
| Výška bez podstavce | 65,53 cm |
| Šířka bez podstavce | 112,76 cm |
| Hloubka bez podstavce | 8,59 cm |
| Počet jader procesoru | 4jádrový |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Linux |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ne |
| Topfun | ne |
| Voyo | ano |
| HBO GO | ne |
| Netflix | ano |
| IP TV | IP TV |
| Bluetooth | ne |
| NFC | ne |
| MHL | ano |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| ne | |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 126 cm (50″) |
| Ultra HD (4K) | |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | Pixel Precise Ultra HD |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| Index zpracování obrazu | 1000 PPI |
| Ano | |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ano |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| ne | |
| Zvuk | Dolby Atmos |
| Hudební výkon | 20 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ano |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| CI slot | ano |
| ano | |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV) |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba v běžném režimu | 67 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,3 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 352 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 1761 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 3522 Kč |
| Šířka výrobku | 112,76 cm |
| 67,61 cm | |
| Hloubka výrobku | 24,47 cm |
| Hmotnost výrobku | 11,5 kg |
| Šířka balení | 124 cm |
| Výška balení | 80 cm |
| Hloubka balení | 15 cm |
| Hmotnost balení | 16,1 kg |
Další informace o televizích Philips najdete zde: Televize Philips.
