Přístup do přehledné nabídky s ikonami jedním stisknutím tlačítka
SAPHI je rychlý a intuitivní operační systém, díky kterému je televizor Philips Smart TV radost používat. Vychutnejte si skvělou kvalitu obrazu a přístup do přehledné nabídky s ikonami stisknutím jednoho tlačítka. Snadno ovládejte svůj televizor a rychle přecházejte k oblíbeným aplikacím Philips Smart TV, včetně YouTube, Netflix a dalších.
Pixel Plus HD. Ostrý obraz bez ohledu na zdroj
Engine Philips Pixel Plus HD optimalizuje kvalitu obrazu a výsledkem je ostrý obraz s úžasným kontrastem. Takže ať streamujete online nebo sledujete kabelové vysílání, vychutnáte si ostřejší obraz s jasnějšími tóny bílé a hlubší odstíny černé.
Klíčové vlastnosti Philips Led televize 24Pfs6805/12
- 24″ Full HD Smart TV
- rozlišení 1920×1080
- technologie Pixel Plus HD
- HDR10
- HLG (Hybrid Log Gamma)
- DVB-T2/C/S2, kodek HEVC (H.265)
- Wi-Fi, LAN
- zvukový výkon 6 W
- 3× HDMI, 2× USB
- operační systém SAPHI
| Manuály ke stažení Philips Led televize 24Pfs6805/12 |
| Firmware ke stažení Philips Led televize 24Pfs6805/12 |
| Firmware Philips Led televize 24Pfs6805/12 |
Recenze Philips Led televize 24Pfs6805/12
Parametry Philips Led televize 24Pfs6805/12
| Úhlopříčka | 60 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 24 „ |
| Rozlišení | Full HD (1920×1080) |
| TV tuner | Kabelový DVB-C, Pozemní DVB-T, Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T2 HEVC |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Chytré funkce | přehrávání z USB, nahrávání na USB, Miracast (zrcadlení obrazu), sdílení v domácí síti (DLNA), HbbTV (červené tlačítko), internetový prohlížeč |
| Síťová připojení | Wi-Fi, LAN |
| Barva | černá |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Typ TV | Smart TV |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| Operační systém | SAPHI |
| Konektory | USB 2.0, optický (audio), sluchátkový výstup, HDMI |
| HDMI (ARC) zpětný přenos zvuku | ARC |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ne |
| Výstupní výkon (RMS) | 6 W |
| Samostatná regulace sluchátek | ano |
| Šířka | 56.7 cm |
| Výška | 34 cm |
| Hloubka | 7.4 cm |
| Hmotnost | 2.9 kg |
| Šířka včetně podstavce | 56.7 cm |
| Výška včetně podstavce | 36.3 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 13.5 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 3 kg |
| Energetická třída | F |
| Spotřeba v SDR (1000h) | 22 kWh |
| Spotřeba v HDR (1000h) | 43 kWh |
| Rozteč otvorů VESA | 75×75 |
| Model roku | 2020 |
| HDR | ano |
Další informace o televizích Philips najdete zde: Televize Philips.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
