Philips 65PML9506/12

5/5 - (1 vote)

65″ LED televizor Philips 65PML9506/12
Sytě černá. Živé barvy. S tímto televizorem Philips MiniLED si více užijete hraní her i sledování filmů. Získáte tak realistický obraz, že se budete chtít natáhnout a dotknout se ho. Vše ještě větší a více pohlcující díky kouzlu 4stranné funkce Ambilight. Nechte se vtáhnout do kouzelného světa s televizorem Philips, který Vám prostřednictvím své obrazovky zprostředkuje opravdu mimořádné zážitky, které se skládají nejen ze skvěle vypadajícího obrazu a dokonale znějícího zvuku!

Kouzelná technologie Ambilight
Díky čtyřstranné technologii Philips Ambilight budete mít pocit, že jste součástí každé scény. Inteligentní diody LED na okrajích televizoru reagují na to, co se právě děje na obrazovce, a vydávají pohlcující záři, která je zkrátka podmanivá. Vyzkoušíte to jednou a budete se divit, jak jste bez toho mohli žít. Navíc si můžete ke své Ambilight TV připojit žárovky Philips Hue a rozsvítit celou místnost, to vše jedině a díky Philips.

Obraz je velmi realistický, ať už sledujete cokoli
Procesor Philips P5 s AI přináší obraz tak reálný, že máte pocit, jako byste mohli vstoupit přímo do něj. Algoritmus na bázi umělé inteligence se schopností hlubokého učení zpracovává obrazy podobným způsobem jako lidský mozek. Ať už budete sledovat cokoli, budete si moci vychutnat realistické detaily a kontrast, bohaté barvy a plynulý pohyb. Váš televizor Philips 4K UHD je kompatibilní se všemi hlavními formáty HDR i s technologií Dolby Vision. Nezáleží na tom, zda se jedná o populární seriál, nebo o nejnovější videohru – stíny v nich budou temnější, jasné povrchy budou zářit a barvy budou reálnější.

Dokonalá velká obrazovka
Mini LED televizor Philips podporuje všechny hlavní formáty HDR a poskytuje skutečně působivý obraz na velké obrazovce se sytou černou a realistickými barvami. Více než tisíc chytrých zón podsvícení je nezávisle na sobě ztlumeno nebo projasněno, díky čemuž vzniká dokonale ostrý kontrast a skutečná hloubka.

Obraz a zvuk jako v kině s Dolby Vision a Dolby Atmos
Obraz plný jasu a barev odrážející režisérské záměry doprovázený čistým a detailním prostorovým zvukem – vychutnejte si tuto mimořádnou kombinaci obrazu i zvuku díky podpoře prémiových formátů zvuku a videa Dolby, která opravdu věrně odráží původní záměry režiséra.

Jednoduše chytrý Android TV
Televizor Philips se systémem Android vám poskytne požadovaný obsah, kdykoli jej budete chtít. Domovskou obrazovku si můžete přizpůsobit tak, aby zobrazovala vaše oblíbené aplikace, takže můžete snadno začít streamovat filmy a pořady, které máte rádi. Nebo pokračovat tam, kde jste skončili. Stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání můžete ovládat aplikaci Google Assistant. Ovládejte hlasem televizor nebo zařízení chytré domácnosti kompatibilní s aplikací Google Assistant. Nebo požádejte aplikaci Alexa, aby televizor ovládala prostřednictvím zařízení podporujících aplikaci Alexa.

Přizpůsobitelná výška podstavce
Výšku podstavce televizoru můžete upravit podle soundbarů. Upevněte posuvníky stojanu tak, aby zvedly stojan do horní polohy, a soundbar tak neblokoval spodní část obrazovky. Nemáte soundbar? Není nutné připevňovat posuvníky a televizor pak vypadá, jako by se obrazovka vznášela nad televizní skříňkou či stolkem.

Zvuk do více místností
Díky funkci DTS Play-Fi na televizoru Philips můžete připojit kompatibilní reproduktory v libovolné místnosti. Máte v kuchyni bezdrátové reproduktory? Poslouchejte film zatímco připravujete svačinu, nebo si nenechte uniknout sportovní komentáře, když jdete všem pro pití.

Skvělý i pro hraní her
Televizor Philips se může pochlubit nejnovější konektivitou prostřednictvím portu HDMI 2.1, a když začnete hrát hru na konzoli, automaticky se přepne na nastavení s mimořádně nízkou latencí. Podporuje technologie VRR a FreeSync pro plynulé hraní s rychlou akcí. Herní režim Ambilight vnáší napětí přímo do místnosti.

 

Hlavní vlastnosti Philips 65PML9506/12

  • 4stranné ambientní osvětlení Ambilight
  • Realistický obraz s Engine Philips P5 AI
  • Podpora Dolby Vision a Dolby Atmos
  • Vestavěné 2+1 reproduktory s výkonem 50W (RMS)
  • Jednoduchý a funkční systém Android
  • Bezrámečkový design
  • Výškově stavitelný kovový stojan
  • Rozměry (s podstavcem) 1449,6 x 858,9/908,9 x 279,6 mm

DVB-T2

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

Philips 65PML9506/12 4K UHD 65

 

Manuály ke stažení Philips 65PML9506/12
Philips 65PML9506/12 1Manuál Philips 65PML9506/12 – česky.pdf
Firmware ke stažení Philips 65PML9506/12
Firmware Philips 65PML9506/12 – stahuj

 

Recenze Philips 65PML9506/12

 

 

Parametry Philips 65PML9506/12

Kategorie produktu  LED televize
Stav produktu  Nový
SPECIFIKACE OBRAZOVKY 
Úhlopříčka obrazovky 

65″ (±165 cm)
Technologie TV 

LED
Rozlišení obrazovky 

3840 x 2160 (4K Ultra HD)
FUNKCE 
Smart TV 

Ano
Ambilight 

4stranný
TUNERY 
Typ tuneru 

DVB-T2/C/S2
H.265/HEVC 

Ano
KONEKTIVITA 
HDMI 

Ano
CI slot 

Ano
USB 

3x
LAN, RJ45 

Ano
Wi-Fi 

Ano
Komponentní vstup 

Ne
Energetická třída 

G
VLASTNOSTI 
Hmotnost  28,6 kg
Výkon reproduktorů 

50 W
Rozměry se stojanem Š x V x H  1449 x 858,9 x 279,6 mm
VESA 

Ano
VESA rozměr 

400 x 200
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.