Philips 55PUS9206/12

Přidej hodnocení

55″ LED televizor Philips 55PUS9206/12
Zažijte akci naplno při vzrušujícím hraní her i při sledování filmů. Tento televizor 4K UHD poskytuje skvělý obraz a plynulý pohyb bez ohledu na to, co se děje na obrazovce. Režimy hraní a filmu Ambilight vás pohltí ještě víc. Nechte se vtáhnout do kouzelného světa s televizorem Philips, který Vám prostřednictvím své obrazovky zprostředkuje opravdu mimořádné zážitky, které se skládají nejen ze skvěle vypadajícího obrazu a dokonale znějícího zvuku!

Kouzelná technologie Ambilight
Díky čtyřstranné technologii Philips Ambilight budete mít pocit, že jste součástí každé scény. Inteligentní diody LED na okrajích televizoru reagují na to, co se právě děje na obrazovce, a vydávají pohlcující záři, která je zkrátka podmanivá. Vyzkoušíte to jednou a budete se divit, jak jste bez toho mohli žít. Navíc si můžete ke své Ambilight TV připojit žárovky Philips Hue a rozsvítit celou místnost, to vše jedině a díky Philips.

Dokonalost bez ohledu na zdroj
Engine Philips P5 přináší obraz, který je stejně skvělý jako vaše oblíbené pořady. Detaily mají znatelně větší hloubku. Barvy jsou živé, odstíny pleti vypadají přirozeně. Kontrast je tak ostrý, že ucítíte každý detail. Pohyb je dokonale plynulý. Váš televizor Philips 4K UHD je kompatibilní se všemi hlavními formáty HDR i s technologií Dolby Vision. Nezáleží na tom, zda se jedná o populární seriál, nebo o nejnovější videohru – stíny v nich budou temnější, jasné povrchy budou zářit a barvy budou reálnější.

Obraz a zvuk jako v kině s Dolby Vision a Dolby Atmos
Obraz plný jasu a barev odrážející režisérské záměry doprovázený čistým a detailním prostorovým zvukem – vychutnejte si tuto mimořádnou kombinaci obrazu i zvuku díky podpoře prémiových formátů zvuku a videa Dolby, která opravdu věrně odráží původní záměry režiséra.

Jednoduše chytrý Android TV
Televizor Philips se systémem Android vám poskytne požadovaný obsah, kdykoli jej budete chtít. Domovskou obrazovku si můžete přizpůsobit tak, aby zobrazovala vaše oblíbené aplikace, takže můžete snadno začít streamovat filmy a pořady, které máte rádi. Nebo pokračovat tam, kde jste skončili. Stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání můžete ovládat aplikaci Google Assistant. Ovládejte hlasem televizor nebo zařízení chytré domácnosti kompatibilní s aplikací Google Assistant. Nebo požádejte aplikaci Alexa, aby televizor ovládala prostřednictvím zařízení podporujících aplikaci Alexa.

Přizpůsobitelná výška podstavce
Výšku podstavce televizoru můžete upravit podle soundbarů. Upevněte posuvníky stojanu tak, aby zvedly stojan do horní polohy, a soundbar tak neblokoval spodní část obrazovky. Nemáte soundbar? Není nutné připevňovat posuvníky a televizor pak vypadá, jako by se obrazovka vznášela nad televizní skříňkou či stolkem.

Prvotřídní design. Od stojanu až po dálkový ovladač.
Každý centimetr tohoto televizoru vypadá a působí prvotřídně. Stojan z leštěného kovu krásně kontrastuje s obrazovkou prakticky bez rámečku. Měkký texturovaný dálkový ovladač s koženou zadní stranou a podsvícenými klávesami se dobře drží i používá.

Zvuk do více místností
Díky funkci DTS Play-Fi na televizoru Philips můžete připojit kompatibilní reproduktory v libovolné místnosti. Máte v kuchyni bezdrátové reproduktory? Poslouchejte film zatímco připravujete svačinu, nebo si nenechte uniknout sportovní komentáře, když jdete všem pro pití.

Skvělý i pro hraní her
Televizor Philips se může pochlubit nejnovější konektivitou přes port HDMI, a když začnete hrát hru na konzoli, automaticky se přepne na nastavení s nízkou latencí. Herní režim Ambilight vnáší napětí přímo do místnosti.

 

Hlavní vlastnosti Philips 55PUS9206/12; 55PUS9206/12

  • 4stranné ambientní osvětlení Ambilight
  • Perfektní obraz s Engine Philips P5
  • Podpora Dolby Vision a Dolby Atmos
  • Vestavěné 2+1 reproduktory s výkonem 50W (RMS)
  • Jednoduchý a funkční systém Android
  • Bezrámečkový design
  • Výškově stavitelný kovový stojan
  • Rozměry (s podstavcem) 1230,8 x 732,6/782,6 x 255,0 mm

DVB-T2

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

Philips 55PUS9206/12

 

Manuály ke stažení Philips 55PUS9206/12
Philips 55PUS9206/12 1Manuál Philips 55PUS9206/12 – česky.pdf
Firmware ke stažení Philips 55PUS9206/12
Firmware Philips 55PUS9206/12 – stahuj

 

Recenze Philips 55PUS9206/12

 

 

Parametry Philips 55PUS9206/12

Kategorie produktu  LED televize
Stav produktu  Nový
SPECIFIKACE OBRAZOVKY 
Úhlopříčka obrazovky 

55″ (±140 cm)
Technologie TV 

LED
Rozlišení obrazovky 

3840 x 2160 (4K Ultra HD)
FUNKCE 
Smart TV 

Ano
Ambilight 

4stranný
TUNERY 
Typ tuneru 

DVB-T2/C/S2
H.265/HEVC 

Ano
KONEKTIVITA 
HDMI 

Ano
CI slot 

Ano
USB 

3x
LAN, RJ45 

Ano
Wi-Fi 

Ano
Komponentní vstup 

Ne
Energetická třída 

G
VLASTNOSTI 
Hmotnost  18,4 kg
Výkon reproduktorů 

50 W
Rozměry se stojanem Š x V x H  1230,8 x 786,2 x 255 mm
VESA 

Ano
VESA rozměr 

300 x 300
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.