Všechno, co přináší rám obrazu, The Frame povznese na další úroveň
Moderní design The Frame
Design The Frame inspirovaný minimalismem se bezchybně sladí s vaším interiérem. Je štíhlejší, tónovanější a jeho jednobarevný povrch na zadní straně vytváří sofistikovaný vzhled z každého úhlu. Připojte kabel One Invisible Connection a objevte, co dělá The Frame moderním mistrovským dílem ‒ ať už je zapnutý nebo vypnutý.

Více barev, více stylů, více vašeho vyjádření.
Přizpůsobitelný rám
Užijte si dva různé styly rámu. Moderní styl rámu je dodáván v bílé, imitaci dřeva a hnědé barvě a nový styl zkoseného rámu je dodáván v bílé a cihlové barvě. Snadno použitelná magnetická aplikace usnadňuje přepínání mezi barvami a styly rámů, a vy tak snadno objevíte ideální design pro vaši aktuální náladu.

Součástí balení je snadno instalovatelný držák na zeď, který udržuje The Frame mimořádně těsně u stěny
Držák na zeď Slim Fit
Montáž s držákem na zeď Slim Fit, který je součástí balení, přináší zarovnání The Frame se stěnou, jako je tomu i u skutečného obrazového rámu. Jakmile je namontován, jeho otočný držák umožňuje nastavit úhel televizoru podle vašich představ. Dokonce máte možnost zavěsit The Frame svisle ve vertikálním režimu.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání

One Invisible Connection
Neviditelný kabel – One Invisible Connection je součástí balení
Zbavte se nevzhledných kabelů jednou provždy. Jediný průhledný kabel One Invisible Connection bezproblémově připojí zařízení k vaší televizi. S kabelem dlouhým až 15 metrů můžete konečně najít ideální místo pro vaše TV příslušenství, což nás přivádí k externímu modulu One Connect Box.

One Connect Box
A také externí modul – One Connect Box
Vaše externí zařízení již nemusí být umístěna přímo vedle vašeho televizoru. Místo toho je dejte tam, kde nebudou nijak narušovat váš interiér, a vychutnejte si vždy čistý a uklizený prostor.

Přepněte The Frame do speciálního režimu a nechte své oblíbené umělecké dílo vytvořit příjemnou atmosféru.
Režim umění
Přepněte The Frame a sledujte, jak promění úžasnou televizi v soukromou uměleckou galerii pouhým stisknutím tlačítka. Režim umění vám dává možnost zobrazit svou osobní uměleckou sbírku s neuvěřitelnou řadou světových výtvorů ‒ přizpůsobených a ovládaných tak, jak se vám líbí.

Díla světové úrovně na dosah ruky
Obchod umění
Vytvořte si vlastní osobní uměleckou sbírku s rostoucí nabídkou více než 1 400 uměleckých děl od světově proslulých institucí. Od oblíbených klasiků přes moderní umění až po ohromující fotografii ‒ Art Store vám poskytuje neomezený přístup k nejrůznějšímu obsahu.

Umělecká díla v tom nejlepším světle
Senzor okolního osvětlení
Pokud se světelné podmínky v místnosti změní, Senzor okolního osvětlení automaticky upraví jas a barvu obrazovky The Frame a zachová přirozený vzhled zobrazených vizuálů.

Miliarda barevných odstínů s Quantum Dot
100% barevný objem s Quantum Dot
Technologie Quantum Dot přináší náš nejlepší obraz všech dob. Se 100% barevným objemem promění Quantum Dot světlo v dechberoucí barvu, která zůstane věrná realitě při jakékoli úrovni jasu.

Vše začíná 4K procesorem s umělou inteligencí
Quantum Processor 4K
The Frame je poháněn vlastním procesorem Quantum Processor 4K od společnosti Samsung. Motor umělé inteligence je výsledek více než 30 let špičkových zkušeností s polovodiči. Schopnosti umělé inteligence v obrazu i zvuku mu umožňují učit se, přizpůsobovat a vylepšovat, aby posunul zážitek ze sledování na další úroveň.

Automaticky optimalizovaný obraz v jakémkoli světelném prostředí
Adaptivní obraz
The Frame analyzuje jas v místnosti na základě čtyř nastavení ‒ tmavého, normálního, jasného a extra jasného ‒ a také úrovně jasu vašeho obsahu a podle toho automaticky upravuje nastavení jasu a kontrastu televizoru. Sledujte svůj oblíbený obsah v tom nejlepším světle.


Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
Klíčové vlastnosti Smart televize samsung the frame qe55ls03a (2021) / 55″ (139 cm)
- už na první pohled je jasné, že doménou tohoto televizoru je jeho unikátní design, který vypadá jednoznačně dokonale
- televize je díky tomuto vzhledu připravená, v době, kdy se nekoukáte na film, na zobrazení uměleckých děl či vašich fotek
- hromadu obrazů moderního i klasického umění ve špičkové kvalitě navíc najdete v předplacené službě Art Store
- vaši sbírku si můžete navíc kdykoliv prohlížet, upravovat, přidávat nové favority a nechat si doporučovat nově kousky
- vlastní fotografie pak přidáte opravdu snadno například z USB disku nebo přímo z vašeho telefonu a uložit do 16GB paměti
- televizor je kromě toho vybaven technologií Quantum Dot, která dodává každému záběru dokonale živé barvy
- s pomocí jediného ovladače One Remote můžete bez problémů ovládat televizi i set-top-box či rovnou celou chytrou domácnost
- dvojice senzorů snímá okolní světlo, aby upravila jas a také vaši přítomnost, aby mohla vypnout obrazovku a šetřit energii
- výkonný procesor Quantum 4K se strojovým učením vylepšuje kvalitu obsahu, například redukcí šumu nebo kvalitním upscalingem
| Manuály ke stažení Smart televize samsung the frame qe55ls03a (2021) / 55″ (139 cm) |
| Firmware ke stažení Smart televize samsung the frame qe55ls03a (2021) / 55″ (139 cm) |
| Firmware Smart televize samsung the frame qe55ls03a (2021) / 55″ (139 cm) |
Recenze Smart televize samsung the frame qe55ls03a (2021) / 55″ (139 cm)
Parametry Smart televize samsung the frame qe55ls03a (2021) / 55″ (139 cm)
| Úhlopříčka | 138 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 55 „ |
| Rozlišení | 4K (3840×2160) |
| TV tuner | Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T2 HEVC, Kabelový DVB-C, Pozemní DVB-T |
| Chytré funkce | přehrávání z USB, Timeshift, nahrávání na USB, podpora klávesnice, ovládání hlasem, sdílení v domácí síti (DLNA), internetový prohlížeč, HbbTV (červené tlačítko) |
| Aplikace a služby | Spotify, Netflix, Youtube, Amazon Prime, Skylink Live Tv, Voyo, O2 TV, HBO Go, Sledovani TV, Steam Link, Apple TV, Kuki, Magio, Lepší TV |
| Síťová připojení | Wi-Fi, Multiroom, LAN, Chromecast, Bluetooth, AirPlay |
| Barva | černá |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Typ TV | Smart TV |
| Frekvence panelu | 100 Hz |
| Operační systém | Tizen |
| Konektory | USB 2.0, optický (audio), HDMI 2.1, Ethernet, koaxiální (audio), CI slot |
| HDMI (ARC) zpětný přenos zvuku | eARC |
| Podporované HDR formáty | HLG, HDR10+, HDR10 |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ne |
| Základní hotelový mód | ne |
| Časovač zapnutí | ano |
| Prostorový zvuk | Dolby Digital Plus |
| Výstupní výkon (RMS) | 40 W |
| Samostatná regulace sluchátek | ano |
| Smart ovladač | ano |
| Šířka | 123.8 cm |
| Výška | 70.9 cm |
| Hloubka | 2.5 cm |
| Hmotnost | 16.6 kg |
| Šířka včetně podstavce | 123.8 cm |
| Výška včetně podstavce | 74.3 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 22.8 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 17 kg |
| Energetická třída | G |
| Spotřeba v SDR (1000h) | 103 kWh |
| Spotřeba v HDR (1000h) | 174 kWh |
| Napájení 12 V (auto) | ne |
| Rozteč otvorů VESA | 200×200 |
| Model roku | 2021 |
Další informace o televizích Samsung najdete zde: Televize Samsung.
