Odkrývá se nová dimenze reality
Opravdové 8K rozlišení
Vstupte do nového světa rozlišení, které na velké obrazovce přináší novou dimenzi reality ve vašem obývacím pokoji. Zažijte sílu každého snímku s neuvěřitelným jasem díky 33 milionům pixelů a rozlišení čtyřikrát větší než 4K.

Výkonná inteligence zdokonalující realitu
Quantum Processor 8K
Výkonný a inteligentní procesor od společnosti Samsung vytváří ty nejlepší zážitky ze sledování díky brilantní technologii 8K AI Upscaling a funkci Adaptivní obraz. Zajistí, abyste vždy pocítili sílu rozlišení 8K.

Proměňte to, co máte rádi, v 8K
8K AI Upscaling
Výkonná inteligence našich čipů Quantum Processor 8K povyšuje obsah z různých typů zdrojů a rozlišení do 8K pomocí strojového učení. Technologie AI Upscaling vytváří dokonalé textury, realistické hrany a snižuje šum obrazu po jednotlivých pixelech. Takže vše, co vidíte, je dokonalá realita.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Objevte novou úroveň hloubky a detailů
Přímé zadní podsvícení
Velké množství zón zadního podsvícení se dokonale přizpůsobí světlým i tmavým scénám. Zažijte detaily s působivým kontrastem.

Dynamický zvuk, který sleduje pohyb
Zvuk sledující pohyb (OTS+)
Užijte si realistický audio zážitek stejně jako v kině díky funkci zvuku sledujícímu pohyb v každé scéně. Horní, spodní a boční reproduktory vytváří pohlcující zvuk, který vás přemístí přímo do středu akce.

Váš nový home office
Vzdálený přístup
Pracujte z domova prostřednictvím vaší TV. Vzdálený přístup umožňuje bezdrátově zrcadlit displej vašeho počítače na televizní obrazovce. Můžete dokonce klepnout na svůj počítač a získat přístup k souborům nebo pracovat s dokumenty Microsoft Office 365 ‒ vše z pohodlí vaší pohovky.

Neuvěřitelné detaily, přesně jak je zamýšlel samotný režisér
Q HDR 2000
Všechny nuance a detaily ožívají s dokonale vyváženými barvami a hlubším kontrastem. Dynamické mapování odstínů HDR10+ upravuje barvy a kontrast scénu po scéně, čímž umožňuje objevit i ty nejjemnější detaily.

Klíčové vlastnosti Samsung Qled televize Qe82q800tatxxh
- UHD LED televize
- úhlopříčka 208 cm (82″)
- 8K Ultra HD rozlišení (7680×4320 px)
- technologie QLED
- DVB-T2CS2×2 • HbbTV 2.0.1 (CZ/SK)
- 4× HDMI • 2× USB • CI slot
- zvukový výkon 70 W
- basový reproduktor
- konfigurace reproduktorů 4.2.2
- Dolby 5.1 Decoder
- USB nahrávání
- režimu Ambient
- herní režim
- hlasový asistent Bixby
- WiFi • Bluetooth 4.2
- operační systém Tizen™
- energetická třída C
| Manuály ke stažení Samsung Qled televize Qe82q800tatxxh |
| Firmware ke stažení Samsung Qled televize Qe82q800tatxxh |
| Firmware Samsung Qled televize Qe82q800tatxxh |
Recenze Samsung Qled televize Qe82q800tatxxh
Parametry Samsung Qled televize Qe82q800tatxxh
| Úhlopříčka | 207 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 82 „ |
| Rozlišení | 8K (7680×4320) |
| TV tuner | Pozemní DVB-T2 HEVC,Satelitní DVB-S/S2,Pozemní DVB-T,Kabelový DVB-C,Duální |
| Typ podsvícení | Direct LED,Lokální stmívání |
| Chytré funkce | internetový prohlížeč,HbbTV (červené tlačítko),sdílení v domácí síti (DLNA),ovládání hlasem,podpora klávesnice,nahrávání na USB,Timeshift,přehrávání z USB |
| Síťová připojení | Wi-Fi,LAN,Bluetooth |
| Barva | černá |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Typ TV | Smart TV |
| Frekvence panelu | 100 Hz |
| Operační systém | Tizen |
| Konektory | USB 2.0,HDMI 2.1,optický (audio) |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ano |
| Základní hotelový mód | ano |
| Časovač zapnutí | ano |
| Výstupní výkon (RMS) | 70 W |
| Samostatná regulace sluchátek | ano |
| Šířka | 183 cm |
| Výška | 104.9 cm |
| Hloubka | 2.5 cm |
| Hmotnost | 41.5 kg |
| Šířka včetně podstavce | 183 cm |
| Výška včetně podstavce | 114.4 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 36.5 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 54.2 kg |
| Rozteč podstavce | 43 cm |
| Energetická třída | C |
| Spotřeba energie (roční) | 667 kWh |
| Spotřeba energie (průměrná) | 481 W |
| Napájení 12 V (auto) | ne |
| Rozteč otvorů VESA | 600×400 |
| Model roku | 2020 |
| HDR | ano |
Další informace o televizích Samsung najdete zde: Televize Samsung.
