Klíčové vlastnosti Samsung Qled televize Qe75ls03tau
- QLED televize
- úhlopříčka 189 cm (75″)
- 4K rozlišení (3840×2160 px)
- PQI 3600 (picture quality index)
- PQI 1000 • 100% objem barev • Q HDR (HDR10+/HLG)
- tunner DVB T2/C/S2 • kodek H,265 HEVC
- HbbTV 2.0
- operační systém Tizen
- Smart ovladač
| Manuály ke stažení Samsung Qled televize Qe75ls03tau |
| Firmware ke stažení Samsung Qled televize Qe75ls03tau |
| Firmware Samsung Qled televize Qe75ls03tau |
Recenze Samsung Qled televize Qe75ls03tau
Parametry Samsung Qled televize Qe75ls03tau
| Úhlopříčka | 189 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 75 „ |
| Rozlišení | 4K (3840×2160) |
| TV tuner | Kabelový DVB-C,Pozemní DVB-T,Satelitní DVB-S/S2,Pozemní DVB-T2 HEVC |
| Typ podsvícení | Lokální stmívání,Edge LED |
| Chytré funkce | přehrávání z USB,Timeshift,nahrávání na USB,podpora klávesnice,sdílení v domácí síti (DLNA),HbbTV (červené tlačítko),internetový prohlížeč |
| Síťová připojení | Bluetooth,LAN,Wi-Fi |
| Barva | černá |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Typ TV | Smart TV |
| Frekvence panelu | 100 Hz |
| Operační systém | Tizen |
| Konektory | USB 2.0,HDMI 2.0,HDMI,optický (audio) |
| HDMI (ARC) zpětný přenos zvuku | eARC |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ne |
| Základní hotelový mód | ano |
| Časovač zapnutí | ano |
| Výstupní výkon (RMS) | 40 W |
| Samostatná regulace sluchátek | ano |
| Šířka | 168 cm |
| Výška | 95.8 cm |
| Hloubka | 5 cm |
| Hmotnost | 38.8 kg |
| Šířka včetně podstavce | 168 cm |
| Výška včetně podstavce | 100.5 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 30.5 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 39.2 kg |
| Rozteč podstavce | 118.8 cm |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba energie (roční) | 279 kWh |
| Spotřeba energie (průměrná) | 201 W |
| Napájení 12 V (auto) | ne |
| Rozteč otvorů VESA | 400×400 |
| Model roku | 2020 |
| HDR | ano |
Další informace o televizích Samsung najdete zde: Televize Samsung.
