Objevte barevné bohatství, které se skrývá za pouhými čtyřmi slovy: Více než miliarda barev. Rozsáhlá škála tónů vás okouzlí při sledování QLED TV a její realistická barevnost propůjčí život každé scéně. Ani ten nejrozmanitější záběr neztratí na televizoru s technologií Quantum Dot a schopností reprodukce 100 % objemu barev nic ze svých odstínů.
Půvab světel a krása stínů
Základem každého vizuálního zážitku je souhra barev, světla a tmy. QLED televizor vytváří prostřednictvím inovativní technologie kontrastu Q Contrast Elite ve spolupráci s přímým zadním podsvícením panelu a antireflexní vrstvou Ultra Black Elite precizně vyváženou kombinaci všech těchto prvků. Nezáleží na sledovaném filmu ani okolním osvětlení, obraz na TV bude vždy perfektní.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání

Sledujte film očima režiséra
Odstraňte veškerá technologická omezení, která vám dosud bránila ve vychutnání si filmového zážitku v takové podobě, jakou zamýšlel režisér. Díky pokročilé technologii vysokého dynamického rozsahu HDR10+ se děj na obrazovce neztratí ve stínech, ani se jemné detaily nerozplynou v mimořádně jasné scéně. Každý záběr se vám pokaždé odhalí v celé své kráse.

Nestárnoucí obrazová kvalita
Při nákupu televizoru s technologií Quantum Dot dostanete jen to nejlepší. Jak v obrazové kvalitě, tak v designovém zpracování TV, ale i s ohledem na její prvotřídní konstrukci. Panely QLED TV totiž používaní anorganické materiály, které oproti těm organickým časem neztrácí nic ze své zářivé kvality a odolávají vypálení obrazových bodů.

Splyne s vaším interiérem
Ani v okamžiku, kdy přestanete sledovat své oblíbené filmy a seriály ve vysoké kvalitě, neztratí Samsung QLED TV nic ze svého půvabu. V režimu Ambient Mode vám totiž namísto černé obrazovky obyčejné vypnuté televize umí nabídnout pozadí, které ladí s okolím, předpověď počasí a přehled zpráv, možnost zobrazit si vlastní fotografie nebo přehrávání vámi zvolených skladeb.

Inteligentní přístup k zábavě
QLED televizor není jen plátnem pro filmový zážitek v té nejvyšší kvalitě. Je to inteligentní a výkonné zařízení, které se postará o veškerou vaši multimediální zábavu. Jeho prostřednictvím snadno ovládnete připojená zařízení, budete mít pod dohledem svou chytrou domácnost a pomocí služby Smart Hub získáte přístup k rozmanitému obsahu.

Jediný ovladač pro vaše zařízení
Nezáleží na tom, jaká další zařízení chcete připojit ke svému QLED televizoru. S inteligentním One Remote ovládnete jak samotnou TV, tak například i Blu-ray přehrávač. A to samozřejmě i v případě, že využíváte One Invisible Connection a připojené přístroje jste spolu s jejich kabely umístili mimo dohled.

DVB-T2 OVĚŘENO

Certifikace DVB-T2 garantuje připravenost televizorů Samsung na novou generaci digitálního vysílání DVB-T2 (H.265), modernějšího nástupce současného zemského digitálního vysílání DVB-T. Nové vysílání DVB-T2 bude spuštěno po roce 2020.
TOP 5 televizí SAMSUNG
| Manuály ke stažení Samsung QE75Q9FN |
| Firmware ke stažení Samsung QE75Q9FN |
| Firmware Samsung QE75Q9FN |
Recenze Samsung QE75Q9FN
dosud žádná recenze.
Technické parametry Samsung QE75Q9FN
| Úhlopříčka (v palcích) | 75 “ |
| Úhlopříčka obrazovky (v cm) | 189 cm |
| Rozlišení | Ultra HD (4K) (3840×2160) |
| Index zpracování obrazu | 3700 PQI |
| DVB-T | Ano |
| DVB-T2 | Ano |
| DVB-C | Ano |
| DVB-S2 | Ano |
| DVB-T2 (HEVC/H.265) | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Operační systém | Tizen |
| Netflix | Ano |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | Ano |
| HDR | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi,…) | Ano |
| HbbTV | Ano |
| TimeShift | Ano |
| PVR | Ano |
| Wi-Fi připojení | Ano |
| Počet HDMI | 4 |
| Počet USB | 3 |
| CI-Slot | Ano |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Podpora 3D | Ne |
| Hudební výkon | 60 W |
| Záruční doba | 24 měsíců |
| Barva | černá |
| Standardně dodávané příslušenství | Smart ovladač, manuál |
| Specifické funkce | Řešení SmartThings – interaktivní domácnost. Chytrý dálkový ovladač, propojení s mobilem Samsung. |
| Šířka včetně podstavce | 167,58 cm | |
| Výška včetně podstavce | 105,64 cm | |
| Hloubka včetně podstavce | 40,7 cm | |
| Hmotnost včetně podstavce | 46,3 kg | |
| Šířka bez podstavce | 167,58 cm | |
| Výška bez podstavce | 96,19 cm | |
| Hloubka bez podstavce | 3,94 cm | |
| Hmotnost bez podstavce | 39,3 kg | |
| Šířka | 167,58 cm | |
| Výška | 96,19 cm | |
| Hloubka | 3,94 cm | |
| Hmotnost | 39,3 kg | |
| Výrobce | Samsung | |
| Kategorie | Televize Samsung | |
TOP 5 televizí SAMSUNG
DO OBCHODU…
Další informace o televizích Samsung najdete zde: Televize Samsung.