100% objem barev díky Quantum Dot
Sledujte skutečně realistické barvy. Díky technologii Quantum Dot dokážou Samsung QLED zobrazit 100% objem barev. To znamená, že zobrazí přesné a nezkreslené barvy při jakýchkoliv světelných podmínkách.
Sledujte dokonalý kontrast detailů
Direct Full Array
Přesné podsvícení panelu dokáže velké divy. QLED využívá technologii Direct Full Array, která zajistí mnohem preciznější detaily a větší hloubku temných scén.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Odhalte vše, co bylo dosud skryté
Quantum HDR 1500
Quantum HDR 1500 vytváří mnohem hlubší kontrast i hodnoty jasu, abyste na obrazovce mohli sledovat skutečně realistickou podívanou. Takže i záběr hvězd na noční obloze rozzáří váš obývací pokoj.

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení Samsung QE55Q80 |
| Firmware ke stažení Samsung QE55Q80 |
| Firmware Samsung QE55Q80 – download |
Recenze televize Samsung QE55Q80
dosud žádná recenze.
Technické parametry televize Samsung QE55Q80
| Energetická třída | B |
|---|---|
| Úhlopříčka | 138 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 55 „ |
| Rozlišení | 4K (3840×2160) |
| TV tuner | Pozemní DVB-T2 HEVC, Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T, Kabelový DVB-C, Duální |
| Typ podsvícení | Direct LED, Lokální stmívání |
| Chytré funkce | internetový prohlížeč, HbbTV (červené tlačítko), sdílení v domácí síti (DLNA), Miracast (zrcadlení obrazu), ovládání hlasem, nahrávání na USB, Timeshift |
| Síťová připojení | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Barva | stříbrná |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Typ TV | Smart TV |
| Frekvence panelu | 100 Hz |
| HDR | ano |
| Operační systém | Tizen |
| Konektory | USB 2.0, optický audio výstup, HDMI 2.0, HDMI |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Výstupní výkon (RMS) | 40 W |
| ARC (zpětný audio kanál) | ne |
| Šířka | 122.7 cm |
| Výška | 70.5 cm |
| Hloubka | 4.7 cm |
| Hmotnost | 17.5 kg |
| Šířka včetně podstavce | 122.7 cm |
| Výška včetně podstavce | 78.5 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 28.4 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 21 kg |
| Spotřeba energie (roční) | 218 Kilowatth. |
| Spotřeba energie (průměrná) | 157 W |
| Napájení 12 V (auto) | ne |
| Rozteč otvorů VESA | 200×200 |
| Model roku | 2019 |
Další informace o televizích Samsung najdete zde: Televize Samsung.