Rozlišení 4K. Nový standard pro vysoké rozlišení
Vychutnejte si realističtější obraz v rozlišení 4K s jemnými detaily a živými barvami
na IPS displeji, který poskytuje čtyřikrát vyšší rozlišení než Full HD.

Skutečné pohlcení. Ze všech úhlů
Ať sedíte kdekoliv, široké pozorovací úhly panelu IPS 4K a jeho mimořádný realismus vás nenechají vydechnout – přesnost zobrazovaných barev je takřka 100% i pod úhlem 60 stupňů.

DTS Virtual: X Rozšíření zvuku o další rozměr
Vychutnáte si bohatý, bezchybný a vícesměrový zvuk, neboť vestavěné reproduktory vašeho TV zní ze všech úhlů.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání

Ponořte se do zvuku s technologií Ultra Surround
Zvuk vycházející z několika virtuálních zvukových kanálů vytváří poutavější zábavný zážitek.

Hlavní vlastnosti televize LG 70UM7450 černá
- 4K rozlišení (ULTRA HD)
- Aktivní HDR
- webOS Smart TV
- Magický ovladač
- DVB-T2 (H265/HEVC)
Zažijte nevídané díky LG AI TV
LG AI TV zdokonaluje váš zážitek ze sledování TV pomocí technologií Google Assistant a Amazon Alexa. Stačí stisknout a podržet tlačítko na ovladači Magic Remote – žádná další zařízení nejsou třeba.


Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
TOP 5 televizí LG
| Manuály ke stažení televize LG 70UM7450 černá |
| Firmware ke stažení LG 70UM7450 černá |
| Firmware LG 70UM7450 černá |
Recenze Televize LG 70UM7450 černá
Parametry Televize LG 70UM7450 černá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | černá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 600×400 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 30,9 kg |
| Výška bez podstavce | 91,3 cm |
| Šířka bez podstavce | 157,8 cm |
| Hloubka bez podstavce | 9,11 cm |
| Počet jader procesoru | 4jádrový |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | VA |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | WebOS |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ano |
| Skylink Live TV | ano |
| Topfun | ne |
| Voyo | ano |
| HBO GO | HBO GO |
| Netflix | ano |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| ano | |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| LED | |
| Úhlopříčka obrazovky | 177 cm (70″) |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | LED |
| 50 Hz | |
| Index zpracování obrazu | 1600 PMI |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| ne | |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | ne |
| Zvuk | DTS Virtual:X |
| Hudební výkon | 20 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ano |
| Počet HDMI | 3 |
| HDMI 2.0 | 3 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| ano | |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ne |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba v běžném režimu | 177 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 930 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 4652 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 9303 Kč |
| 157,8 cm | |
| Výška výrobku | 99,1 cm |
| Hloubka výrobku | 38,4 cm |
| Hmotnost výrobku | 33,8 kg |
| Šířka balení | 170,5 cm |
| Výška balení | 107,5 cm |
| Hloubka balení | 25,5 cm |
| Hmotnost balení | 42,3 kg |
TOP 5 televizí LG
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.