SAMOSVÍTÍCÍ LG OLED
Síla SAMOSVÍTÍCÍCH PIXELŮ
Televize LG OLED je díky své vlastní technologii jedinečná. Více než 100 milionů samosvítících sub-pixelů* se spojí, aby poskytlo novou úroveň televizního zážitku. Vychutnejte si nejhlubší černou, nejbohatší barvy a nejrealističtější kvalitu obrazu.
Procesor α7 4K Gen3 AI
Úžasný vývoj TV technologie
Procesor α7 4K Gen3 AI pomocí algoritmů hlubokého učení analyzuje a vylepšuje obsah na obrazovce. Veškeré úpravy nastavení probíhají automaticky a jsou optimalizovány s ohledem na maximální kvalitu obrazu a zvuku, aby bylo každé sledování TV jedinečným zážitkem.

Vychutnejte si profesionálně zpracovaný obraz i zvuk
Sledujte filmy tak, jak si zaslouží – v jejich nejlepší podobě. Technologie Dolby Vision IQ inteligentně upravuje jas obrazovky, barvy a kontrast s ohledem na žánr zobrazovaného obsahu a světelné podmínky. Technologie Dolby Atmos zajišťuje působivý zvukový přednes, abyste si obsah vychutnali na maximum.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání

Sledujte filmy tak, jak se promítají v kině
Procesor provádí automatické úpravy obrazu a vypíná vyhlazování pohybu tak, aby bylo zobrazení pohybu co nejpřirozenější. Sledujte filmy tak, jak to jejich tvůrci zamýšleli, aniž byste přišli o zážitek jako v kině. Veškerý obsah si můžete vychutnat ve filmové kvalitě a se všemi uměleckými aspekty. Poslechněte si to od mistra v oboru.

Veškerá zábava na jednom místě
Ponořte se do rozmanitého obsahu dostupného prostřednictvím aplikací Apple TV, Netflix a LG Channels. Od nejnovějších filmů, TV pořadů a dokumentů až po živé sportovní přenosy a mnoho dalšího. Veškerý obsah najdete zde na jednom místě. Posaďte se a bavte se.

Služba Apple TV+ a mnoho dalších
Originální pořady a filmy od Apple TV+. Jen prémiové kanály, které chcete, a tisíce filmů, které si můžete zakoupit nebo půjčit. Obsah je personalizován a profesionálně řazen tak, aby vám nic zajímavého neuniklo. To vše prostřednictvím aplikace Apple TV.

Klíčové vlastnosti Lg Uhd Led televize Oled55bx
- OLED televize
- úhlopříčka 139 cm (55″)
- UHD rozlišení (3840×2160 px)
- Procesor ?7 4K Gen3
- Cinema HDR, HDR10 PRO
- AI obraz
- DVB-T2/S2/C, H.265
- 2× HDMI 2.1/2× HDMI 2.0 • 3× USB • CI+ • LAN
- WiFi • DLNA • Bluetooth V5.0
- HbbTV
- eARC
- AI zvuk
- Dolby Atmos • reproduktory 2.2k s výkonem 40 W
- připojení klávesnice a myši
- • magický ovladač
| Manuály ke stažení Lg Uhd Led televize Oled55bx |
| Firmware ke stažení Lg Uhd Led televize Oled55bx |
| Firmware Lg Uhd Led televize Oled55bx |
Recenze Lg Uhd Led televize Oled55bx
Parametry Lg Uhd Led televize Oled55bx
| Úhlopříčka | 139 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 55 „ |
| Rozlišení | 4K (3840×2160) |
| TV tuner | Pozemní DVB-T2 HEVC,Satelitní DVB-S/S2,Pozemní DVB-T,Kabelový DVB-C |
| Typ podsvícení | OLED,Lokální stmívání |
| Chytré funkce | internetový prohlížeč,HbbTV (červené tlačítko),sdílení v domácí síti (DLNA),Miracast (zrcadlení obrazu),ovládání hlasem,podpora klávesnice,nahrávání na USB,Timeshift,přehrávání z USB,Amazon Alexa,Google Asistent |
| Aplikace a služby | Disney+,Skylink Live Tv,Voyo,HBO Go,Sledovani TV |
| Síťová připojení | Bluetooth,LAN,Wi-Fi |
| Barva | černá |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Typ TV | Smart TV |
| Frekvence panelu | 100 Hz |
| Operační systém | webOS Smart TV |
| Konektory | USB 2.0,optický (audio),sluchátkový výstup,HDMI 2.1,HDMI 2.0,Ethernet |
| HDMI (ARC) zpětný přenos zvuku | eARC |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ne |
| Základní hotelový mód | ano |
| Časovač zapnutí | ano |
| Výstupní výkon (RMS) | 40 W |
| Samostatná regulace sluchátek | ano |
| Šířka | 122.8 cm |
| Výška | 70.6 cm |
| Hloubka | 4.7 cm |
| Hmotnost | 16.9 kg |
| Šířka včetně podstavce | 122.8 cm |
| Výška včetně podstavce | 74.4 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 24.6 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 19.9 kg |
| Rozteč podstavce | 55.9 cm |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba energie (roční) | 147 kWh |
| Spotřeba energie (průměrná) | 106 W |
| Napájení 12 V (auto) | ne |
| Rozteč otvorů VESA | 300×200 |
| Model roku | 2020 |
| HDR | ano |
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
