Procesor α9 druhé generace vylepšený o algoritmus hlubokého učení umělé inteligence (AI) optimalizuje rychlost procesoru a grafiky s cílem přinést technologie příští generace pro úchvatně detailní obraz a dokonale naladěný zvuk, do nichž se můžete ponořit a jež vám svou věrností vyrazí dech.
AI Jas
Světelný snímač detekuje okolní světlo a inteligentní procesor α9 druhé generace automaticky optimalizuje jas obrazu tak, aby byl vždy jasný a ostrý bez ohledu na osvětlení.
Dolby Vision a Atmos
Zážitek jako v kině.
Technologie Dolby přemění váš domov v zábavní centrum s filmovým HDR obrazem i prémiovým zvukem
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Minimalistický design vhodný do každého prostoru
Sofistikovaný a elegantní design TV se harmonicky začlení do vaší
domácnosti. LG OLED TV dokreslí unikátnost vašeho pečlivě vybaveného
interiéru.
Důmyslné uspořádání kabelů
Kabelová správa udržuje všechny spoje úhledně organizované, takže se snadno vyhnete nepřehledné změti kabelů a můžete si užívat domova v čistotě a bez nepořádku.

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

TV získala certifikát pro příjem terestriálního signálu v přicházejícím standardu DVB-T2 s kódováním HEVC (verze 4.03).
Hlavní vlastnosti LG OLED55C9
| Manuály ke stažení LG OLED55C9 |
| Firmware ke stažení LG OLED55C9 |
| Firmware LG OLED55C9 |
Recenze LG OLED55C9
Technické parametry televize LG OLED55C9
| Značka: | Lg |
|---|---|
| Techn.pohyb.interpolace: | PMI |
Display/Grafika
| ? Úhlopříčka: | 55 „ |
|---|---|
| ? Úhlopříčka: | 139 cm |
| ? Typ obrazovky: | OLED |
| ? Typ rozlišení: | 4K Ultra HD |
| ? Rozlišení: | 3840×2160 |
| Hloubka barev: | 10 Bit |
| Tvar obrazovky: | rovná |
| Poměr stran: | 16:9 |
Konektivita
| ? Wi-Fi: | Ano |
|---|---|
| ? Bluetooth: | Ano |
| ? Počet HDMI portů: | 4 |
| Kompozitní video vstup: | ne |
| ? PVR: | Ano |
| ? Počet USB 2.0 portů: | 3 |
| ? Počet USB 3.0 portů: | |
| Počet RF vstupů: | 2 |
| ? Rozhraní CI: | Ano |
| Výstup pro sluchátka: | Ano |
| ? Ethernet / LAN připojení: | Ano |
| Podpora SCART: | Ne |
Fyzické vlastnosti a barva
| Barva: | titan |
|---|---|
| Šířka: | 122,8 cm |
| Výška: | 70,6 cm |
| Hloubka: | 4,7 cm |
| Výška s podstavcem: | 73,8 cm |
Obsah balení
| Obsah balení: | Stojan, šrouby, Magický d.o., návod |
|---|
Smart TV
| ? Smart TV: | Ano |
|---|
Funkce managementu
| ? Programový průvodce (EPG): | Ano |
|---|
Uchycení
| ? VESA standard: | 300×200 |
|---|
TV tuner
| ? Typ signálu: | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
|---|---|
| Twin tuner: | Ne |
Operační systém
| OS TV: | WebOS |
|---|
Funkce
| ? 3D kompatibilita: | Ne |
|---|
Energetické údaje
| ? Třída energ.účinnosti: | A |
|---|
Ostatní
| Kód produktu: | OLED55C9PLA.AEE |
|---|
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.