Hlavní vlastnosti televize Sencor SPV 7012T černá (35050784)
- přenosný televizor
- úhlopříčka 10,1″
- rozlišení 1024×600 px
- LCD displej
- DVB-T2 (HEVC) přijímač
- podpora formátů JPEG, BMA, MP3, MPEG4
- USB port
- elektronický průvodce EPG
- stereo reproduktory
- dobíjecí baterie • HDMI
- 3,5mm jack
- napájení adaptérem ze zásuvky i v autě
- dálkové ovládání v balení

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
| Manuály ke stažení televize Sencor SPV 7012T černá (35050784) |
| Firmware ke stažení Sencor SPV 7012T černá (35050784) |
| Firmware Sencor SPV 7012T černá (35050784) |
Recenze Televize Sencor SPV 7012T černá (35050784)
Parametry Televize Sencor SPV 7012T černá (35050784)
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Přehr. média | USB flash |
| Přehrávané formáty | BMP,MP3,XviD,MPEG4,MPEG2,JPEG,AVC,HEVC 265 |
| Úhlopříčka displeje | 26 cm (10″) |
| Rozlišení displeje | 1024 x 600 bodů |
| Druhý LCD displej | ne |
| Tuner | DVB-T2 (H.265) |
| Dekodér Dolby Digital | ano |
| USB vstup | ano |
| AV výstup | ano |
| Sluchátkový výstup | ano |
| HDMI | 1 |
| Napájení | 12 V,vestavěný akumulátor |
| Šířka výrobku | 24,5 cm |
| Výška výrobku | 15,8 cm |
| Hloubka výrobku | 2,7 cm |
| Hmotnost výrobku | 0,59 kg |
| Šířka balení | 27,1 cm |
| Výška balení | 5,5 cm |
| Hloubka balení | 37,1 cm |
| Hmotnost balení | 1,04 kg |
Další informace o televizích Sencor najdete zde: Televize Sencor.
