Úžasná obrazová kvalita díky UHD procesoru
Obrazová kvalita vás ohromí. Stojí za ní jediný čip, který řídí zobrazení barev, optimalizuje vysoký kontrastní poměr a ovládá HDR.

Díky HDR spatříte více detailů
Technologie High-Dynamic Range zvyšuje rozsah jasu televizoru, takže si můžete užít obrovské spektrum barev a vizuálních detailů, a to i v těch nejtmavších scénách.

Řešení Clean Cable
Tři jednoduché kroky postačí k tomu, abyste měli jistotu, že si TV užijete bez nevzhledných kabelů. Krok 1: Zapojte všechny kabely. Krok 2: Zastrčte kabely do vestavěných drážek na zadní straně. Krok 3: Úhledně protáhněte kabely skrz stojánek. Žádné viditelné kabely, čistý design.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Virtuální asistent Bixby ve vaší TV
Na svou Samsung UHD TV můžete dokonce i promluvit. Asistent Bixby vás poslechne na slovo a pomůže vám nejen s ovládáním televizoru. Stačí říct.
Hlavní vlastnosti televize Samsung UE55RU7472 stříbrná
- 55″ 4K Ultra HD Smart LED TV
- rozlíšení 3840×2160 px
- 2 000 PQI
- technologie Dynamic Crystal Color
- HDR
- UHD Dimming
- DVB-T/T2/S2
- kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- Wi-Fi
- Bluetooth
- LAN
- 3× HDMI
- 2× USB
- CI slot
- optický výstup
- zvuk Dolby Digital plus
- výkon 20 W
- operačný systém Tizen


Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize Samsung UE55RU7472 stříbrná |
| Firmware ke stažení Samsung UE55RU7472 stříbrná |
| Firmware Samsung UE55RU7472 stříbrná |
Recenze Televize Samsung UE55RU7472 stříbrná
Parametry Televize Samsung UE55RU7472 stříbrná
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | stříbrná |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Specifické funkce | |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 200×200 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 17,2 kg |
| Výška bez podstavce | 71,4 cm |
| Šířka bez podstavce | 123,9 cm |
| Hloubka bez podstavce | 5,9 cm |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | VA |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Tizen |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ano |
| Topfun | ano |
| Voyo | ano |
| HBO GO | ano |
| Netflix | Netflix |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| ano | |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| Technologie displeje | LED |
| 139 cm (55″) | |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | Dynamic Crystal Color |
| Index zpracování obrazu | 2000 PQI |
| Ano | |
| Typ podsvícení | Edge LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ano |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| ne | |
| Zvuk | Dolby Digital Plus |
| Hudební výkon | 20 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 3 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ano |
| ne | |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ne |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba v běžném režimu | 114 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 599 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 2996 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 5992 Kč |
| Šířka výrobku | 123,86 cm |
| Výška výrobku | 80 cm |
| 36,1 cm | |
| Hmotnost výrobku | 19,7 kg |
| Šířka balení | 141,7 cm |
| Výška balení | 85,2 cm |
| Hloubka balení | 17 cm |
| Hmotnost balení | 25,5 kg |
Další informace o televizích Samsung najdete zde: Televize Samsung.