Hlavní vlastnosti televize Samsung QE75Q90R stříbrná
- 75″ 4K Ultra HD QLED Smart TV
- rozlišení 3840×2160 px
- 4 000 PQI
- Direct Full Array Elite
- Quantum HDR 16X⁸
- technologie Quantum Dot
- Ultimate UHD Dimming
- funkce AI Upscaling
- antireflexní vrstva Ultra Black
- Contrast Enhancer
- 2× tuner DVB-T/T2/S2
- kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- Wi-Fi
- LAN
- 4× HDMI
- 3× USB
- CI slot
- Ambient režim
- zrcadlení obrazu
- zvuk Dolby Digital plus
- výkon 60 W
- operační systém Tizen

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize Samsung QE75Q90R stříbrná |
| Firmware ke stažení Samsung QE75Q90R stříbrná |
| Firmware Samsung QE75Q90R stříbrná |
Recenze Televize Samsung QE75Q90R stříbrná
dosud žádná recenze.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Parametry Televize Samsung QE75Q90R stříbrná
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | stříbrná |
| Televize pro náročné | Ano |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Specifické funkce | |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 400×400 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 42,4 kg |
| Výška bez podstavce | 96,2 cm |
| Šířka bez podstavce | 167,6 cm |
| Hloubka bez podstavce | 3,99 cm |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | VA |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ano |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Tizen |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ano |
| Topfun | ano |
| Voyo | ano |
| HBO GO | ano |
| Netflix | Netflix |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| ano | |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| Technologie displeje | LED |
| 189 cm (75″) | |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | QLED (Quantum Dot) |
| Index zpracování obrazu | 4000 PQI |
| Ano | |
| Typ podsvícení | Direct Full Array Elite |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ano |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| ano | |
| Zvuk | Dolby Digital Plus |
| Hudební výkon | 60 W |
| Prémiové ozvučení | ano |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 3 |
| USB 2.0 | 3 |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ano |
| ne | |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ne |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | B |
| Spotřeba v běžném režimu | 275 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 1445 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 7227 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 14454 Kč |
| Šířka výrobku | 167,58 cm |
| Výška výrobku | 105,35 cm |
| 31,76 cm | |
| Hmotnost výrobku | 52,4 kg |
| Šířka balení | 187,7 cm |
| Výška balení | 112,1 cm |
| Hloubka balení | 22,5 cm |
| Hmotnost balení | 67,1 kg |
Další informace o televizích Samsung najdete zde: Televize Samsung.
