Poctivý televizor s mnoha užitečnými funkcemi
HD rozlišení 1366 x 768 pxl, na úhlopříčce 60 cm. Pro čistý, ostrý a plynulý obraz i v rychlých akčních scénách a během sportovních přenosů, disponuje zobrazovací frekvencí 100 Hz CMP. Nabídne ideální zážitek ze sledování oblíbených filmů a seriálů. Ideální řešení pro každou domácnost. Velikostí úhlopříčky vhodný i do menších prostorů.
Je připraven na blížící se přechod z DVB T na DVB T2
Televizor s funkcionalitou DVB T2 vám bude spolehlivě fungovat i po přechodu pozemního vysílání na nové pásmo. Televizor prošel odborným testováním Českých Radiokomunikací a získal certifikát funkcionality DVB T2. Cílem certifikace je, aby divákovi, který si zakoupí DVB-T2 přijímač, aby tento správně fungoval i po zahájení řádného DVB-T2 vysílání. Nový televizor je velkou investicí, proto garantujeme, že s televizory Gogen jste na velkou blížící se změnu připraveni a do budoucna tedy nehrozí, že byste během pár nadcházejících let museli televizor měnit, nebo si k němu pořizovat nový tuner.
Úsporný provoz
Televizor je zařazen do energetické třídy A+, tudíž se nemusíte obávat vysokých nákladů na elektrickou energii a můžete si užívat TV vysílání po celý den.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Hlavní vlastnosti televize GoGEN TVH 24P202T černá
- 24″ HD Ready TV • rozlišení 1366×768 px
- 100 Hz CMP
- DVB-T2/C
- kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- dětská pojistka
- herní a hotelový mód
- časovač
- zvuk 5 W
- 2× HDMI • 1× USB • 1× Scart • CI

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize GoGEN TVH 24P202T černá |
| Firmware ke stažení GoGEN TVH 24P202T černá |
| Firmware GoGEN TVH 24P202T černá |
Recenze Televize GoGEN TVH 24P202T černá
dosud žádná recenze.
Parametry Televize GoGEN TVH 24P202T černá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | černá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| Rozšířená záruka | GoGEN záruka 40 měsíců |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 75×75 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 3,15 kg |
| Výška bez podstavce | 34 cm |
| Šířka bez podstavce | 55,5 cm |
| Hloubka bez podstavce | 6,5 cm |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Smart TV | Ne |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ne |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| 3D | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Internetový prohlížeč | ne |
| Webové aplikace | ne |
| Timeshift | ne |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ne |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ne |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 60 cm (24″) |
| Rozlišení displeje | HD ready |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | Technologie zobrazení |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| Index zpracování obrazu | 100 Hz CMP |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ne |
| Typ podsvícení | Edge LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Zvuk | NICAM stereo |
| Hudební výkon | 5 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| ne | |
| Počet HDMI | 2 |
| HDMI 1.4 | 2 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 1 |
| 1 | |
| USB 3.0 | 0 |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ne |
| Scart | ano |
| ano | |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Optický výstup | ne |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba v běžném režimu | 14,2 W |
| 0,25 W | |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 75 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 373 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 746 Kč |
| Šířka výrobku | 55,5 cm |
| Výška výrobku | 37,5 cm |
| Hloubka výrobku | 13,5 cm |
| Hmotnost výrobku | 3,42 kg |
| Šířka balení | 69,5 cm |
| Výška balení | 41,5 cm |
| Hloubka balení | 11 cm |
| 4,11 kg |
Další informace o televizích Gogen najdete zde: Televize Gogen.
