Poctivý televizor s mnoha užitečnými funkcemi
FULL HD rozlišení 1920 x 1080 pxl, na úhlopříčce 55 cm. Pro čistý, ostrý a plynulý obraz i v rychlých akčních scénách a během sportovních přenosů, disponuje zobrazovací frekvencí 100 Hz CMP. Nabídne ideální zážitek ze sledování oblíbených filmů a seriálů. Velikostí úhlopříčky vhodný i do menších prostorů. Díky napájení 12 V a malé úhlopříčce 55 cm je tento televizor přímo předurčen pro ty, kteří chtějí sledovat své oblíbené pořady i na cestách.
Je připraven na blížící se přechod z DVB T na DVB T2
Televizor s funkcionalitou DVB T2 vám bude spolehlivě fungovat i po přechodu pozemního vysílání na nové pásmo. Televizor prošel odborným testováním Českých Radiokomunikací a získal certifikát funkcionality DVB T2. Cílem certifikace je, aby divákovi, který si zakoupí DVB-T2 přijímač, aby tento správně fungoval i po zahájení řádného DVB-T2 vysílání. Nový televizor je velkou investicí, proto garantujeme, že s televizory Gogen jste na velkou blížící se změnu připraveni a do budoucna tedy nehrozí, že byste během pár nadcházejících let museli televizor měnit, nebo si k němu pořizovat nový tuner.
SKYLINK FAST SCAN
Televizor je vybaven satelitním DVB-S2 tunerem, který doplňuje Skylink Fast Scan.
Satelitní tuner má dvě velké výhody:
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
- Odpadá nutnost investice do satelitního přijímače, stačí si pořídit slot pro dekódovací kartu
- Použití jen jednoho, společného televizního ovladače.
Úsporný provoz
Televizor je zařazen do energetické třídy A+, tudíž se nemusíte obávat vysokých nákladů na elektrickou energii a můžete si užívat TV vysílání po celý den.
Hlavní vlastnosti televize GoGEN TVF 22P406 STC černá
- 22″ Full HD TV • rozlišení 1920×1080 px
- 100Hz technologie Clear Motion Picture
- DVB-T2/C/S2 • kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- CI slot • 2× HDMI • 1× Scart • 1× USB
- podpora napájení 12 V

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize GoGEN TVF 22P406 STC černá |
| Firmware ke stažení GoGEN TVF 22P406 STC černá |
| Firmware GoGEN TVF 22P406 STC černá |
Recenze Televize GoGEN TVF 22P406 STC černá
dosud žádná recenze.
Parametry Televize GoGEN TVF 22P406 STC černá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | černá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| Rozšířená záruka | GoGEN záruka 40 měsíců |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 75×75 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 2,48 kg |
| Výška bez podstavce | 31 cm |
| Šířka bez podstavce | 50,5 cm |
| Hloubka bez podstavce | 7 cm |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Smart TV | Ne |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ne |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Internetový prohlížeč | ne |
| Webové aplikace | ne |
| Timeshift | ne |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ne |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 55 cm (22″) |
| Rozlišení displeje | Full HD |
| Rozlišení TV | Rozlišení TV |
| Technologie zobrazení | LED |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| Index zpracování obrazu | 100 Hz CMP |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ne |
| Typ podsvícení | Edge LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ne |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ne |
| ne | |
| Zvuk | NICAM stereo |
| Hudební výkon | 5 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ne |
| 2 | |
| HDMI 1.4 | 2 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| 0 | |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ne |
| Scart | ano |
| PC vstup (VGA) | ano |
| Ano | |
| Optický výstup | ne |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba v běžném režimu | 18,8 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,37 W |
| Napájení 12/24 V | ano |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 99 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 494 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 988 Kč |
| Šířka výrobku | 50,5 cm |
| Výška výrobku | 34,5 cm |
| Hloubka výrobku | 13,5 cm |
| 3,27 kg | |
| Šířka balení | 65,5 cm |
| Výška balení | 38,5 cm |
| Hloubka balení | 11 cm |
| Hmotnost balení | 3,95 kg |
Další informace o televizích Gogen najdete zde: Televize Gogen.
