Hlavní vlastnosti televize Finlux 22FWDC5161 bílá
22″ Full HD Smart TV • rozlišení 1920×1080 px • 100Hz technologie FMX • DVB-T2/C/S2 • kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard • EPG • Wi-Fi Ready (přes adaptér) • LAN • DLNA • 2× HDMI • 1× USB • dálkový ovladač v balení • DVD přehrávač • hotelový režim • ovládání přes smartphone • Fast Scan pro Skylink • teletext • časovač • stereo zvuk


Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
| Manuály ke stažení televize Finlux 22FWDC5161 bílá |
| Firmware ke stažení Finlux 22FWDC5161 bílá |
| Firmware Finlux 22FWDC5161 bílá |
Recenze Televize Finlux 22FWDC5161 bílá
Parametry Televize Finlux 22FWDC5161 bílá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2018 |
| Barva | bílá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 75×75 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 4,5 kg |
| Výška bez podstavce | 32 cm |
| Šířka bez podstavce | 52 cm |
| Hloubka bez podstavce | 8 cm |
| Počet jader procesoru | 2jádrový |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Vlastní OS |
| Wi-Fi | Ne |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ne |
| Topfun | ne |
| Voyo | ne |
| HBO GO | ne |
| Netflix | Netflix |
| IP TV | ne |
| Bluetooth | ne |
| NFC | ne |
| MHL | ano |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| ano | |
| Integrovaný DVD přehrávač | ano |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| 57 cm (22") | |
| Rozlišení displeje | Full HD |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | LED |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| 100 Hz FMX | |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ne |
| Typ podsvícení | Edge LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ne |
| ne | |
| Obraz v obraze (PIP) | ne |
| Zvuk | Dolby Digital Plus |
| Hudební výkon | 10 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 2 |
| HDMI 1.4 | 2 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| CI slot | ano |
| ano | |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ano |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Optický výstup | ne |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba v běžném režimu | 17 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 89 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 447 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 894 Kč |
| Šířka výrobku | 52 cm |
| 36 cm | |
| Hloubka výrobku | 14 cm |
| Hmotnost výrobku | 3,8 kg |
| Šířka balení | 65 cm |
| Výška balení | 38 cm |
| Hloubka balení | 11 cm |
| Hmotnost balení | 4,4 kg |
Další informace o televizích Finlux najdete zde: Televize Finlux.