Klíčové vlastnosti Hisense Led televize 32A5100f
- LED televize
- úhlopříčka 80 cm (32″)
- HD rozlišení (1366×768 px)
- frekvence panelu 60 Hz (obnovovací frekvence PCI 400 Hz)
- Natural Color Enhancer
- High Contrast
- Direct LED podsvícení
- tunery DVB-T2 (H.265/HEVC), DVB-C, DVB-S2
- zvukový výkon 2× 6 W
- Dolby Digital Plus
- 2× HDMI • 1× USB • CI+ slot (V 1.4)
- 2× RF tuner
- sluchátkový výstup
- optický digitální výstup
- kompozitní (AV) vstup
- multimediální přehrávač
- hotelový režim
- energetická třída A
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
| Manuály ke stažení Hisense Led televize 32A5100f |
| Firmware ke stažení Hisense Led televize 32A5100f |
| Firmware Hisense Led televize 32A5100f |
Recenze Hisense Led televize 32A5100f
Parametry Hisense Led televize 32A5100f
| Značka: | Hisense |
|---|---|
| Smart: | Ne |
| Techn.pohyb.interpolace: | PCI |
| Frekvence pohyb.interpolace: | 600 |
Display/Grafika
| Úhlopříčka: | 32 „ |
|---|---|
| Úhlopříčka: | 80 cm |
| Typ obrazovky: | LED |
| Typ rozlišení: | HD |
| Rozlišení: | 1366×768 |
| Zobraz.frekvence obraz. (HZ): | 60 |
| Hloubka barev: | 8 Bit |
| Tvar obrazovky: | rovná |
| Poměr stran: | 16:9 |
Konektivita
| Wi-Fi: | Ne |
|---|---|
| Bluetooth: | Ne |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Kompozitní video vstup: | Ano |
| Miracast: | Ne |
| PVR: | Ne |
| Počet USB 2.0 portů: | 1 |
| Počet RF vstupů: | 2 |
| Rozhraní CI: | Ano |
| Výstup pro sluchátka: | Ano |
| Ethernet / LAN připojení: | Ne |
| Podpora SCART: | Ne |
Fyzické vlastnosti a barva
| Barva: | černá |
|---|---|
| Šířka: | 71,7 cm |
| Výška: | 42,8 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
| Hmotnost: | 3,7 Kg |
| Výška s podstavcem: | 46,9 cm |
Obsah balení
| Obsah balení: | dálkový ovladač, napájecí kabel |
|---|
Funkce managementu
| Programový průvodce (EPG): | Ano |
|---|
Uchycení
| VESA standard: | 100×200 |
|---|
TV tuner
| Typ signálu: | DVB-S2, DVB-S, DVB-C, DVB-T2/H.265 |
|---|---|
| Duální tuner: | Ne |
Funkce
| 3D kompatibilita: | Ne |
|---|---|
| HbbTV: | Ne |
Další parametry
| Kompatibilní s hlas.asistentem: | Google Assistant, Amazon Alexa |
|---|
Další informace o televizích Hisense najdete zde: Televize Hisense.
