Televize TCL 75EP660

3.7/5 - (4 votes)

Řada EP66 kombinuje ultra tenký kovový design, kvalitu obrazu 4K HDR Pro, intenzivní a ultra realistické barvy digitálního kina Wide Color a ten nejpokročilejší systém Smart TV: Android TV se zabudovanou funkcí Google Assistant. Televize řady EP66 jsou určeny pro ty, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi vkusem, kvalitou obrazu a snadným přístupem k obsahu, který mají rádi. Skvěle se hodí do vašeho interiéru a celá vaše rodina si tak vychutná svůj oblíbený obsah ve výjimečné kvalitě obrazu.

4K-Ultra HD: Čtyřikrát více pixelů, 4krát více detailů

Rozlišení Ultra HD (3840 x 2160) je 4krát větší než Full HD. Budete uchváceni dokonalou přesností obrazů na našich televizích Ultra HD, které zobrazují obraz s více než 8 miliony obrazových bodů. Neunikne vám žádný detail, budete součástí akce!

Televize TCL 75EP660 1

Nejnovějším standardem pro UHD obsah je High Dynamic Range (HDR neboli vysoce dynamický rozsah).

HDR poskytuje vysoký jas, přesné barvy a udivující detail obrazu s přesnou reprodukcí světlých i tmavých odstínů. A HDR obsahu si díky němu budete moci užívat ze všech zdrojů. HDR HLG (Hybrid Log Gamma): Televize TCL 4K UHD jsou nyní kompatibilní s Hybrid Log Gamma. Tyto modely jsou investicí do budoucna a dokážou zobrazit kvalitu v HDR, ať už je zdroj signálu jakýkoli: HDMI, televizní vysílání, USB, internetový obsah… Připravte se na zážitek z přímých přenosů a sportovních událostí v bezkonkurenční HDR kvalitě.

Televize TCL 75EP660 2

SMART HDR vylepšuje nativní HDR a konvertuje SDR na HDR.

SMART HDR dokáže obsah ve Standard Dynamic Range (SDR) převádět na kvalitu obrazu obdobnou HDR, čímž umožňuje divákům sledovat své oblíbené programy v nejvyšší možné kvalitě obrazu. U nativního HDR obsahu navíc SMART HDR dynamicky vylepšuje obsah a přizpůsobuje jej schopnostem obrazovky. Díky rozpoznání scény pomocí AI a HDR vylepšuje SMART HDR tmavé i jasné scény. U tmavých scén přidává takovou úroveň jasu, která umožňuje vidět předměty skryté v tmavších stínech. U scén s vyšším jasem zase SMART HDR zvyšuje úroveň poměru kontrastu tak, aby se předměty daly lépe odlišit od pozadí. Obraz je tak vrstvenější a sytější, což vede k detailnějšímu a celkově lepšímu a přirozenějšímu vyobrazení.

Micro Dimming: Skvělé kontrasty

Funkce Micro Dimming analyzuje televizní obraz v přibližně sto oddělených zónách za účelem přizpůsobení jasu. Kvalita obrazu je tímto výrazně zlepšena a nabízí výjimečný vizuální zážitek, zejména ve tmě.

Televize TCL 75EP660 3

PPI 1200

Index výkonnosti obrazu (PPI) umožňuje ocenit kvalitu obrazu při zohlednění klíčových prvků: rozlišení, kontrast, barevná škála, pohyb a typ obrazovky. Řada EP66 kombinuje pokročilou technologii zpracování obrazu (4K-UHD, HDR, Micro Dimming a 10-bitový panel), které umožňují dosáhnout PPI 1200.

Televize TCL 75EP660 4

Dolby Audio poskytuje na vašem televizoru bohatý, jasný a výkonný zvuk

S vysoce kvalitním, dynamickým, prostorovým zvukem Dolby Audio si své programy užijete nejlépe. Dolby Audio je zárukou kvality zvuku, kterou očekáváte, ať už se díváte na filmy, televizní programy, online videa nebo koncerty.

Televize TCL 75EP660 5

Android TV: nejpokročilejší verze pro snadné a neomezené sledování zábavy

Android TV přichází s vestavěným Google Home a Asistentem Google*. Vyhledávejte nejnovější filmové trháky, zjistěte výsledek důležitého zápasu nebo ztlumte světla v pokoji – aniž byste museli opustit video, na které se zrovna díváte. Android TV také umožňuje přímo v televizi přehrávat i UHD obsah, díky čemuž si budete moci na své velké obrazovce užívat i nativních 4K HDR aplikací. Inovativní funkce jako Picture in Picture (PIP neboli obraz v obraze), snadné přepínání úloh, účty většího počtu uživatelů nebo nastavení stran, díky kterému budete mít zaručeno, že bude oblíbený obsah celé rodiny vždy umístěn vpředu uprostřed.

Televize TCL 75EP660 6

Hlavní vlastnosti televize TCL 75EP660

 • 4K HDR PRO
 • Micro Dimming pro lepší kontrast
 • Technologie Dolby Audio
 • Picture quality index 1200 (PPI)
 • Hlasové ovládání: Google Assistenat / Alexa
 • Wi-Fi / Bluetooth / DLNA 1.5
 • Netflix
 • Youtube
 • 2x HDMI 2.0
 • 1x USB
 • Energetická třída A

 

Televize TCL 43EP660 stříbrná

DVB-T2

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

 

Manuály ke stažení televize TCL 75EP660
Televize TCL 75EP660 7Manuál televize TCL 75EP660 – česky.pdf

 

Firmware ke stažení TCL 75EP660
Firmware TCL 75EP660

  

Recenze Televize TCL 75EP660

 

 

Parametry Televize TCL 75EP660

Značka: Tcl
Techn.pohyb.interpolace: PPI
 Frekvence pohyb.interpolace: 1200

Display/Grafika

 Úhlopříčka: 75 „
 Úhlopříčka: 188 cm
 Typ obrazovky: LED
 Typ rozlišení: 4K Ultra HD
 Rozlišení: 3840×2160
Hloubka barev: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Poměr stran: 16:9

Konektivita

 Wi-Fi: Ano
 Bluetooth: Ano
 Počet HDMI portů: 3
Kompozitní video vstup: ano
 PVR: Ne
 Počet USB 2.0 portů: 2
 Počet USB 3.0 portů:
Počet RF vstupů: 2
 Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
 Ethernet / LAN připojení: Ano
Podpora SCART: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 168 cm
Výška: 103 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost: 51 Kg
Výška s podstavcem: 103 cm

Obsah balení

Obsah balení: ovládání, kabel, manuál

Smart TV

 Smart TV: Ano

Funkce managementu

 Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

 VESA standard: 300×300

TV tuner

 Typ signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C2, DVB-S2

Operační systém

OS TV: Android TV

Funkce

 3D kompatibilita: Ne

Energetické údaje

 Třída energ.účinnosti: A

Ostatní

Kód produktu: 75EP660

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.