Smart televize LG OLED48C11 (2021) / 48″ (121 cm)

Přidej hodnocení

ROZJASNĚTE SVĚT POMOCÍ SAMOSVÍTÍCÍCH PiXELŮ

Na LG OLED TV je radost pohledět. Samosvítící pixely poskytují skutečně působivou kvalitu obrazu a celou řadu možností designu. Nejmodernější technologie pomáhají vzbudit nečeknou úroveň obdivu. Získáte v něm všechno, co máte na televizorech rádi – ale ve všech ohledech dokonalejší.

SAMOSVÍTÍCÍ PiXELY

100 milionů důvodů zamilovat si OLED.
Pokud jde o kvalitu obrazu, OLED hravě poráží LED. Důvodem je, že OLED má miliony samosvítících pixelů schopných vytvořit dokonalou černou a přesné barvy. Výsledkem je zážitek jako žádný jiný.

OLED kontrast je neskonale lepší.

Stejný obsah může vypadat odlišně v závislosti na technologii zobrazení televizoru. Televizory LG OLED mají samosvítící pixely, které se zapínají a vypínají, aby bylo dosaženo dokonalé černé a nekonečného kontrastu. Televizory LED a Mini LED používají podsvícení, která sama o sobě nevydávají světlo. To znamená, že nemohou vytvářet dokonalou černou a také zde může vznikat problém s halo efekty. Samosvítící pixely tento problém nemají – nedochází k žádnému prosvítání světla ani halo efektům, takže získáte dokonalou černou a lepší kvalitu obrazu.

OLED kontrast je neskonale lepší.

100% věrnost barev

OLED barva je skutečně ta původní.
Televizory LG OLED zobrazují nejen dokonalou černou, ale také původní barvu. Intertek, globální testovací agentura se sídlem ve Velké Británii, potvrdila, že displeje LG OLED mají 100% věrnost barev. To znamená, že barvy na obrazovce přesně odpovídají barvám původního obrazu. Televizory LED prostě nemohou tohoto standardu reprodukce barev dosáhnout.

S OLED 8K je to vždy reálné.

Mezi rozlišením 8K a 4K je zřejmý rozdíl – OLED 8K je čtyřnásobek rozlišení 4K. Existuje však také jasný rozdíl mezi OLED 8K a LED 8K. Televizory LG OLED mají samosvítící pixely, které lze samostatně ovládat a zobrazovat nepřekonatelné úrovně hloubky a detailů. Mají také procesor α9 8K Gen4, neuvěřitelně výkonný čip, který zvyšuje rozlišení ze 4K na 8K. A s televizorem LG OLED Z1 můžete zažít 8K na neuvěřitelně velkých 77palcových a 88palcových obrazovkách.

S OLED 8K je to vždy reálné.

LG OLED TV Pohled, jaký nikde jinde nenajdete.

Pokud hledáte TV, jakou jinde nenajdete, už hledat nemusíte. LG OLED TV je umělecké dílo, velké plátno, portál do herního světa a sedadlo v první řadě na sportovní akci. Je to vše, co od televizoru chcete.

LG OLED TV Pohled, jaký nikde jinde nenajdete.

Dolby Vision IQ a Dolby Atmos

Úžasný zážitek při sledování TV
Dolby Vision IQ inteligentně upravuje nastavení obrazu na základě žánru sledovaného obsahu a okolního prostředí, zatímco Dolby Atmos poskytuje multidimenzionální prostorový zvuk – mocná kombinace, která je zárukou dechberoucích filmových zážitků.

Dolby Vision IQ a Dolby Atmos

OLED Gaming

Pro soupeře hra končí.
LG OLED TV vám dopřeje náskok ve hře díky rychlé odezvě, nejnovějším herním funkcím a 120Hz displejem pro plynulejší hraní her. Je to dokonalý televizor pro vaše hry.

Nezůstávejte pozadu za svými soupeři.

Televizoru LG OLED mají extrémně nízké zpoždění na vstupu s neuvěřitelnou dobou odezvy 1 ms. To zajišťuje, že každý pohyb, který zadáte do ovladače, se okamžitě zobrazí na obrazovce, takže budete mít klíčovou výhodu před svými soupeři a větší šanci na vítězství.

Lepší herní zážitek

Nejnovější a nejlepší specifikace.
Modely LG OLED C1 a G1 jsou prvními televizory na světě, které podporují neuvěřitelnou technologii Dolby Vision® HDR s frekvencí 4K 120 Hz pro hraní her, což zvyšuje zážitek z hraní na dosud nevídanou úroveň. Kromě toho podporují VRR* a ALLM* pro přizpůsobení změn snímkové frekvence a snížení trhání obrazu – televizory LG OLED jsou certifikovány jako HDMI 2.1. Tím se redukuje rozmazání pohybu a duchy na sotva viditelnou úroveň. Přechody pohybu jsou rychlé, hraní plynulé, a to vše v nejvyšším rozlišení.

Lepší herní zážitek

Skutečný náskok před soupeři.

Společnost LG nadále spolupracuje s lídrem v oboru, společností NVIDIA, na tom, aby byly televizory LG OLED jediné s kompatibilitou s technologií G-SYNC. Televizory LG OLED využívají přesnost a řízení jednotlivých samosvíticích pixelů, které plně využívají kompatibilitu s technologií G-SYNC, což umožňuje nízkou dobu odezvy a plynulejší hraní i při vysokém rozlišení.

Skutečný náskok před soupeři.

Doplňte svou herní sestavu o displej jako žádný jiný.

Představte si, co je možné, když se nejinovativnější televizor spojí s nejrychlejší a nejvýkonnější konzolí Xbox. Rychlá odezva, plynulá grafika a lepší zapojení do hry s technologiemi Dolby Vision IQ a Dolby Atmos na podporovaných televizorech. Skutečným hráčům s konzolí i počítačem umožňují čtyři porty HDMI 2.1 více připojení. Připravte se na vítězství a naplňte svůj potenciál.

Doplňte svou herní sestavu o displej jako žádný jiný.

Hraní v rozlišení HDR, jak má být.

Společnost LG se připojila k největším vývojářům a technologickým společnostem v herním průmyslu, aby zajistila ten nejlepší herní zážitek. Spolu s kvalitou obrazu díky samosvíticím pixelům a technologií HGiG zobrazuje grafiku, která nejlépe odpovídá výkonu a specifikacím vašeho televizoru. Můžete hrát širokou řadu her s jistotou, že váš televizor LG OLED přehraje každou z nich přesně tak, jak vývojáři zamýšleli.

Hraní v rozlišení HDR, jak má být.

Game Dashboard

Rychlý přístup k nastavení během hry.
Nový panel Game Dashboard je zjednodušená nabídka, která vám umožní rychle zkontrolovat nebo upravit některá nastavení Game Optimizer za pochodu rovnou při hraní. Když je panel otevřený, můžete se vrátit do optimalizátoru a získat přístup k dalším nastavením nebo změnit barvu průhledového displeje v herním stylu.

Game Dashboard

Herní aplikace

Získejte přístup ke svým oblíbeným platformám.
Televizor LG OLED zajišťuje nejmodernější herní zážitek. Google Stadia je cloudová herní služba v reálném čase, díky které můžete hrát vzrušující řadu her na svém televizoru jen s ovladačem bez dalšího herního hardwaru. Máte také přístup k největší světové platformě živého streamování her Twitch. Tyto platformy si můžete užít naplno díky technologii Wi-Fi 6, která nabízí větší spolehlivost pro cloudové hraní s menší latencí a vyšší rychlostí.

Herní aplikace

Partnerství s předními lídry v oboru her

Neporazitelná kombinace.
LG i nadále spolupracuje se špičkami v oboru, abyste si mohli hraní her užívat skutečně naplno. Spojili jsme se se společnostmi NVIDIA a AMD, abychom z LG OLED TV vytvořili jediný televizor s certifikací G-SYNC a AMD FreeSync™ Premium. Podporujeme také AMD FreeSync. Kromě toho jsme spojili síly také s konzolí Xbox, abychom umožnili plný potenciál her nové generace a stali se oficiálním partnerem konzole Xbox Series X. Díky této kombinaci jsme dosáhli ohromující kvality obrazu a ultra rychlé odezvy OLED. Máte tak záruku, že z každé hry dostanete maximum.

Partnerství s předními lídry v oboru her

DVB-T2

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

 

Klíčové vlastnosti Smart televize lg oled48c11 (2021) / 48″ (121 cm)

  • 48“ SMART OLED televizor se 4K rozlišením
  • Dolby Vision IQ a Dolby Atmos
  • výkonný procesor Alpha 9 4K Gen4 Al
  • LG ThinQ Al
  • vhodný i pro hraní her
  • funkce sportovních upozornění

 

Smart televize lg oled48c11 (2021) / 48" (121 cm)

 

Manuály ke stažení Smart televize lg oled48c11 (2021) / 48″ (121 cm)
Smart televize LG OLED48C11 (2021) / 48" (121 cm) 1Manuál Smart televize lg oled48c11 (2021) / 48″ (121 cm) – česky.pdf
Firmware ke stažení Smart televize lg oled48c11 (2021) / 48″ (121 cm)
Firmware Smart televize lg oled48c11 (2021) / 48″ (121 cm)

 

 

Recenze Smart televize lg oled48c11 (2021) / 48″ (121 cm)

 

 

Parametry Smart televize lg oled48c11 (2021) / 48″ (121 cm)

Úhlopříčka  121 cm
Úhlopříčka v palcích  48 
Rozlišení  4K (3840×2160)
TV tuner Pozemní DVB-T2 HEVC, Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T, Kabelový DVB-C
Typ podsvícení Lokální stmívání, OLED
Chytré funkce internetový prohlížeč, HbbTV (červené tlačítko), sdílení v domácí síti (DLNA), Miracast (zrcadlení obrazu), ovládání hlasem, podpora klávesnice, nahrávání na USB, Timeshift, přehrávání z USB, Amazon Alexa, Google Asistent
Aplikace a služby Skylink Live Tv, Voyo, HBO Go, Sledovani TV, Lepší TV, Kuki, Apple TV, Amazon Prime, Youtube, Netflix, O2 TV
Síťová připojení Wi-Fi, LAN, Bluetooth, AirPlay
Barva  černá
Tvar obrazovky rovná
3D technologie  Bez 3D
Typ TV Smart TV
Frekvence panelu 100 Hz
Operační systém webOS Smart TV
Konektory USB 2.0, optický (audio), sluchátkový výstup, HDMI 2.1
HDMI (ARC) zpětný přenos zvuku eARC
Podporované HDR formáty HLG, HDR10, Dolby Vision
Vestavěný DVD přehrávač  ne
Obraz v obrazu (PIP)  ne
Základní hotelový mód ne
Časovač zapnutí  ano
Prostorový zvuk Dolby Atmos, Dolby Digital
Výstupní výkon (RMS)  40 W
Samostatná regulace sluchátek ano
Šířka 107.1 cm
Výška 61.8 cm
Hloubka 4.7 cm
Hmotnost 14.9 kg
Šířka včetně podstavce 107.1 cm
Výška včetně podstavce 65 cm
Hloubka včetně podstavce 25.1 cm
Hmotnost včetně podstavce 18.9 kg
Rozteč podstavce 83.8 cm
Energetická třída G
Spotřeba v SDR (1000h) 88 kWh
Spotřeba v HDR (1000h) 142 kWh
Napájení 12 V (auto) ne
Rozteč otvorů VESA  300×200
Model roku  2021

 

You may also like...

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments