Strong SRT40FB4003 Užijte si sledování filmů, pořadů a seriálů v zářivých barvách a věrném zvuku televizoru Strong SRT 40FB4003 s úhlopříčkou 40“ (101cm). Televizor Strong vás okouzlí mimořádným kontrastem a kvalitním Full HD rozlišením, díky svému elegantnímu designu se stane krásným doplňkem interiéru a trojitý tuner vám umožní přijímat vaše oblíbené televizní programy. Špičkový obraz Poznejte maximální vizuální zážitky v podobě sytých barev a úžasného kontrastu televizoru Strong. Full HD rozlišení se postará o to, že i při sledování akčních filmů nebo sportovních pořadů si vychutnáte ostrý a plynulý obraz bez rozmazání. Televizor navíc nabízí různé režimy nastavení obrazu a zvuku dle sledovaného obsahu. Trojitý tuner Nepodporuje váš starý televizor nový formát digitálního vysílání? Televizor Strong je na budoucnost připraven a nabízí trojici tunerů DVB-T2/C/S2 pro příjem televizních programů prostřednictvím antény, satelitu i kabelu. Pro příjem placené televize poslouží slot CI+….

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
Klíčové vlastnosti Televize strong srt40fb4003 (2019) / 40″ (101 cm)
- Televize LED s úhlopříčkou 101 cm (40 „) v rozlišení Full HD (1920 × 1080)
- tunery DVB-T/T2 (HEVC)/C/S2
- multimediální USB přehrávač
- hotelový režim
- rodičovský zámek
- elektronický programový průvodce
- Rozhraní: 2× HDMI (ARC), 1× USB, SCART
- koaxiální výstup, výstup pro sluchátka
| Manuály ke stažení Televize strong srt40fb4003 (2019) / 40″ (101 cm) |
| Firmware ke stažení Televize strong srt40fb4003 (2019) / 40″ (101 cm) |
| Firmware Televize strong srt40fb4003 (2019) / 40″ (101 cm) |
Recenze Televize strong srt40fb4003 (2019) / 40″ (101 cm)
Parametry Televize strong srt40fb4003 (2019) / 40″ (101 cm)
| Úhlopříčka | 101 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 40 „ |
| Rozlišení | Full HD (1920×1080) |
| TV tuner | Pozemní DVB-T2 HEVC, Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T, Kabelový DVB-C |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Chytré funkce | přehrávání z USB |
| Barva | černá |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Typ TV | Běžná TV |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| Operační systém | žádný |
| Konektory | koaxiální (audio), HDMI, USB 2.0, Scart, sluchátkový výstup |
| HDMI (ARC) zpětný přenos zvuku | ARC |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ne |
| Základní hotelový mód | ano |
| Časovač zapnutí | ne |
| Výstupní výkon (RMS) | 16 W |
| Samostatná regulace sluchátek | ne |
| Šířka | 90.1 cm |
| Výška | 51.1 cm |
| Hloubka | 6.4 cm |
| Hmotnost | 6.2 kg |
| Šířka včetně podstavce | 90.1 cm |
| Výška včetně podstavce | 55.6 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 25.2 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 6.4 kg |
| Rozteč podstavce | 64.6 cm |
| Energetická třída | G |
| Spotřeba v SDR (1000h) | 47 kWh |
| Spotřeba energie (průměrná) | 54 W |
| Napájení 12 V (auto) | ne |
| Rozteč otvorů VESA | 200×100 |
| Model roku | 2020 |
Další informace o televizích Strong najdete zde: Televize Strong.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
