Užijte se realistické barvy Dynamic Crystal Color
Nechte se vtáhnout do obrazu s miliardou barevných odstínů. Technologie Dynamic Crystal Color realisticky zobrazuje i ty nejmenší barevné odchylky, abyste viděli každý detail.
Úžasná obrazová kvalita díky UHD procesoru
Obrazová kvalita vás ohromí. Stojí za ní jediný čip, který řídí zobrazení barev, optimalizuje vysoký kontrastní poměr a ovládá HDR.
Skutečné rozlišení 4K UHD
Vychutnejte si ostrý a jasný obraz na 4K UHD TV, která má 4× více pixelů než Full HD TV. Odteď uvidíte v každé scéně i ty nejmenší detaily.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
UHD Dimming
Vychutnejte si barvy, ostrost a úroveň kontrastu optimalizované přesně pro váš divácký zážitek. Technologie UHD Dimming rozděluje obrazovku na malé bloky, jejichž podání obrazu upravuje tak, aby byl výsledný obraz ještě detailnější.
Štíhlý design je v módě
Štíhlý design dodá interiéru vašeho domova nádech sebejistoty a vysoké úrovně. Když obrazovka s UHD rozlišením ožije, vaše oči se tak soustředí na akci, že rámeček ustoupí do pozadí.
Smart Hub & ovladač One Remote
Smart Hub a Samsung One Remote dělají vaši Samsung UHD TV ještě chytřejší. Veškerý obsah díky nim máte na dosah prstu, od set-top boxu po konzole, aplikaci a živé vysílání. Vše, co potřebujete, je jeden ovladač.
Hlavní vlastnosti televize Samsung UE55RU8002 šedá
55″ 4K Ultra HD • rozlišení 3840×2160 px • 2 500 PQI • Dynamic Crystal Color • Smart TV • Edge LED • DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 • kodek HEVC (H.265) – certifikováno ČRa • Wi-Fi • Bluetooth • LAN • 4× HDMI • 2× USB • Dolby Digital Plus • zrcadlení obrazu • operační systém Tizen Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize Samsung UE55RU8002 šedá |
| Firmware ke stažení Samsung UE55RU8002 šedá |
| Firmware Samsung UE55RU8002 šedá |
Recenze Televize Samsung UE55RU8002 šedá
Parametry Televize Samsung UE55RU8002 šedá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | šedá |
| Televize pro náročné | Ano |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Specifické funkce | |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 200×200 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 18,5 kg |
| Výška bez podstavce | 71,4 cm |
| Šířka bez podstavce | 123,7 cm |
| Hloubka bez podstavce | 5,9 cm |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | VA |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Tizen |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ano |
| Topfun | ano |
| Voyo | ano |
| HBO GO | ano |
| Netflix | Netflix |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| ano | |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| Technologie displeje | LED |
| 138 cm (55") | |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | Dynamic Crystal Color |
| Index zpracování obrazu | 2500 PQI |
| Ano | |
| Typ podsvícení | Edge LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ano |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| ano | |
| Zvuk | Dolby Digital Plus |
| Hudební výkon | 20 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ano |
| ne | |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ne |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba v běžném režimu | 110 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 578 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 2891 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 5782 Kč |
| Šířka výrobku | 123,72 cm |
| Výška výrobku | 77,69 cm |
| 23,72 cm | |
| Hmotnost výrobku | 18,9 kg |
| Šířka balení | 140,4 cm |
| Výška balení | 87,1 cm |
| Hloubka balení | 15,8 cm |
| Hmotnost balení | 23,4 kg |
Další informace o televizích Samsung najdete zde: Televize Samsung.
