Dokonalá černá. Ohromující kontrast
Dokonalá černá zaručuje bohatý kontrast, což otevírá mnoho možností. Tato úroveň kontrastu přidává na hloubce všem barvám a odkrývá detaily a textury obrazu pro dosažení maximálního filmového zážitku.
Chytrý mozek Inteligentní procesor α7
Spolu s inteligentním procesorem α7 (Alpha7) zaručuje exkluzivní technologie zpracování bohaté barvy a hluboké detaily, díky nimž ožívá skrytá krása.
Cinema HDR, zhmotnění vize filmařů
Zásluhou podpory většiny formátů HDR lze s technologiemi Dolby Vision™ a Advanced HDR od společnosti Technicolor i formáty HDR10 Pro a HLG Pro reprodukovat skutečnou vizi filmařů.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Dolby Atmos® Filmový zvuk u vás doma
Technologie Dolby Atmos realisticky zachycuje pohyb každého předmětu a vytváří 360° prostorový zvuk. V kombinaci s technologií Dolby Vision nabízí plnohodnotný zážitek jako v kině.
Režim Galerie pro uchování prázdninové nálady
Přineste pomocí režimu Galerie krásy světa do svého domova.
V doprovodu hudby, se před vámi objeví úžasné fotografie od TripAdvisor (aktualizované sezónně). Stačí vyslovit přání.
Dokonalé splynutí s vaším interiérem
TV dodávající extra styl vašemu obývacímu prostoru. LG OLED TV posune design domácnosti na další úroveň.
Hlavní vlastnosti televize LG OLED55B8PLA titanium
- 55″ 4K Ultra HD Smart TV
- rozlišení 3840×2160 px
- DVB-T2/C/S2
- kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- Wi-Fi • LAN • DLNA • 4× HDMi • 3× USB
- magický ovladač
- hlasové ovládání ThinQ
- funkce 4K Upscaling
- závěsný systém VESA
- operační systém WebOS 3.5
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize LG OLED55B8PLA titanium |
| Firmware ke stažení LG OLED55B8PLA titanium |
| Firmware LG OLED55B8PLA titanium |
Recenze Televize LG OLED55B8PLA titanium
Parametry Televize LG OLED55B8PLA titanium
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2018 |
| Barva | titan |
| Televize pro náročné | Ano |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Specifické funkce | |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 300×200 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 15,8 kg |
| Výška bez podstavce | 70,7 cm |
| Šířka bez podstavce | 122,8 cm |
| Hloubka bez podstavce | 4,7 cm |
| Počet jader procesoru | Procesor α7 |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | WebOS 4.0 |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ano |
| Topfun | ne |
| Voyo | ano |
| HBO GO | ano |
| Netflix | Netflix |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ano |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| ano | |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ano (s chytrým ovladačem) |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| Technologie displeje | OLED |
| 139 cm (55″) | |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | OLED |
| Frekvence panelu | Neomezeně Hz |
| PMI neomezeně | |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Typ podsvícení | Nemá |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ano |
| ano | |
| Obraz v obraze (PIP) | ano |
| Zvuk | Dolby Atmos |
| Hudební výkon | 40 W |
| Prémiové ozvučení | ano |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 3 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 1 |
| ano | |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV) |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba v běžném režimu | 110 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 1 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 578 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 2891 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 5782 Kč |
| 122,8 cm | |
| Výška výrobku | 75,2 cm |
| Hloubka výrobku | 22 cm |
| Hmotnost výrobku | 17,8 kg |
| Šířka balení | 144,6 cm |
| Výška balení | 81 cm |
| Hloubka balení | 20,7 cm |
| Hmotnost balení | 23,3 kg |
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
