Poctivý televizor s mnoha užitečnými funkcemi
HD rozlišení 1366 x 768 pxl, na úhlopříčce 60 cm. Pro čistý, ostrý a plynulý obraz i v rychlých akčních scénách a během sportovních přenosů, disponuje zobrazovací frekvencí 100 Hz CMP. Nabídne ideální zážitek ze sledování oblíbených filmů a seriálů. Ideální řešení pro každou domácnost. Velikostí úhlopříčky vhodný i do menších prostorů.
Je připraven na blížící se přechod z DVB T na DVB T2
Televizor s funkcionalitou DVB T2 vám bude spolehlivě fungovat i po přechodu pozemního vysílání na nové pásmo. Televizor prošel odborným testováním Českých Radiokomunikací a získal certifikát funkcionality DVB T2. Cílem certifikace je, aby divákovi, který si zakoupí DVB-T2 přijímač, aby tento správně fungoval i po zahájení řádného DVB-T2 vysílání. Nový televizor je velkou investicí, proto garantujeme, že s televizory Hyundai jste na velkou blížící se změnu připraveni a do budoucna tedy nehrozí, že byste během pár nadcházejících let museli televizor měnit, nebo si k němu pořizovat nový tuner.
Hlavní vlastnosti televize Hyundai HLP 24T305 černá
- 24″ HD Ready TV • rozlišení 1366×768 px
- 100Hz technologie Clear Motion Picture
- DVB-T2/C • kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- CI+ slot • 2× HDMI • 1× Scart • 1× USB

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
| Manuály ke stažení televize Hyundai HLP 24T305 černá |
| Firmware ke stažení Hyundai HLP 24T305 černá |
| Firmware Hyundai HLP 24T305 černá |
Recenze Televize Hyundai HLP 24T305 černá
dosud žádná recenze.
Parametry Televize Hyundai HLP 24T305 černá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | černá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| Rozšířená záruka | – |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 75×75 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 3,16 kg |
| Výška bez podstavce | 33,5 cm |
| Šířka bez podstavce | 55,5 cm |
| Hloubka bez podstavce | 6,5 cm |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Smart TV | Ne |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ne |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Internetový prohlížeč | ne |
| Webové aplikace | ne |
| Timeshift | ne |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ne |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ne |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 60 cm (24″) |
| Rozlišení displeje | HD ready |
| Rozlišení TV | Rozlišení TV |
| Technologie zobrazení | LED |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| Index zpracování obrazu | 100 Hz CMP |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ne |
| Typ podsvícení | Edge LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ne |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ne |
| ne | |
| Zvuk | NICAM stereo |
| Hudební výkon | 5 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ne |
| 2 | |
| HDMI 1.4 | 2 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| ano | |
| LAN (Ethernet) | ne |
| Scart | ano |
| PC vstup (VGA) | ano |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| ne | |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba v běžném režimu | 14,4 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,21 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 76 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 378 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 757 Kč |
| Šířka výrobku | 55,5 cm |
| Výška výrobku | 37,5 cm |
| Hloubka výrobku | 13,5 cm |
| Hmotnost výrobku | 3,42 kg |
| 69,5 cm | |
| Výška balení | 41,5 cm |
| Hloubka balení | 10,5 cm |
| Hmotnost balení | 4,17 kg |
Další informace o televizích Hyundai najdete zde: Televize Hyundai.
