Hlavní vlastnosti televize Finlux 40FUD7060 černá
- 40″ 4K Ultra HD Smart TV
- rozlišení 3840×2160 px
- 600 Hz FMX
- DVB-T2/C/S2
- • podpora HEVC (H.265) – nový digitální standard
- LAN • Wi-Fi • HbbTV • zvuk 20 W • 3× HDMI • 2× USB

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
TOP 5 televizí FINLUX
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
| Manuály ke stažení televize Finlux 40FUD7060 černá |
| Firmware ke stažení Finlux 40FUD7060 černá |
| Firmware Finlux 40FUD7060 černá |
Recenze Televize Finlux 40FUD7060 černá
dosud žádná recenze.
Parametry Televize Finlux 40FUD7060 černá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | černá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Specifické funkce | |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 200×200 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 6,9 kg |
| Výška bez podstavce | 55 cm |
| Šířka bez podstavce | 92 cm |
| Hloubka bez podstavce | 8 cm |
| Počet jader procesoru | 4jádrový |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | VA |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Vlastní OS |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ne |
| Skylink Live TV | ano |
| Topfun | ne |
| Voyo | Voyo |
| HBO GO | ne |
| Netflix | ano |
| IP TV | ne |
| Bluetooth | ne |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| Ano | |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Ne | |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 102 cm (40″) |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| LED | |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| Index zpracování obrazu | 600 Hz FMX |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Ne | |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ne |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | ne |
| Zvuk | stereo,Dolby Digital Plus,NICAM stereo |
| Hudební výkon | 20 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 3 |
| HDMI 2.0 | 3 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 2 |
| 2 | |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ano |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba v běžném režimu | 46 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 242 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 1209 Kč |
| 2418 Kč | |
| Šířka výrobku | 92 cm |
| Výška výrobku | 61 cm |
| Hloubka výrobku | 22 cm |
| Hmotnost výrobku | 7,8 kg |
| Šířka balení | 117 cm |
| Výška balení | 70 cm |
| Hloubka balení | 18 cm |
| 10,5 kg |
TOP 5 televizí FINLUX
Další informace o televizích Finlux najdete zde: Televize Finlux.
