Hlavní vlastnosti televize Finlux 24FHD4220 černá
Finlux TV24FHD4220 – 100Hz Ultratenká ELED, DVB T2(HEVC)+C, USB PVR
• Úhlopříčka 24“ ~ 61cm
• Příjem DVB T2+C HEVC
• Kontrastni poměr 100.000:1(DC)
• USB PVR nahrávání na USB/HDD
• USB 2.0 Player MP3/FILM/JPG
• HDMI, USB, SCART, PC, CI+
• High Gloss – Piano Black
• Hotelový mód
Displej
• Úhlopříčka („) 24
• Úhlopříčka (cm) 61
• Rozlišení HD Ready (1366×768)
• Zpracování obrazu (Hz) 100 Hz FMX
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize Finlux 24FHD4220 černá |
| Firmware ke stažení Finlux 24FHD4220 černá |
| Firmware Finlux 24FHD4220 černá |
Recenze Televize Finlux 24FHD4220 černá
dosud žádná recenze.
Parametry Televize Finlux 24FHD4220 černá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | černá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 75×75 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 3 kg |
| Výška bez podstavce | 34,5 cm |
| Šířka bez podstavce | 55,2 cm |
| Hloubka bez podstavce | 5,5 cm |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ne |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ne |
| Typ panelu | IPS |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Internetový prohlížeč | ne |
| Webové aplikace | ne |
| Skylink Live TV | ne |
| Netflix | ne |
| Bluetooth | ne |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ne |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | PVR (záznam na USB/HDD) |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ne |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 61 cm (24″) |
| Rozlišení displeje | HD ready |
| Technologie zobrazení | LED |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| Index zpracování obrazu | 100 Hz FMX |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ne |
| Edge LED | |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ne |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ne |
| Obraz v obraze (PIP) | ne |
| stereo,Dolby Digital Plus,NICAM stereo | |
| Hudební výkon | 10 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 2 |
| 2 | |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ne |
| Scart | ano |
| PC vstup (VGA) | ano |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Optický výstup | ne |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba v běžném režimu | 19 W |
| 0,5 W | |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 100 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 499 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 999 Kč |
| Šířka výrobku | 55 cm |
| Výška výrobku | 38 cm |
| Hloubka výrobku | 13,5 cm |
| Hmotnost výrobku | 3,3 kg |
| Šířka balení | 70 cm |
| Výška balení | 42 cm |
| Hloubka balení | 11 cm |
| Hmotnost balení | 4 kg |
Další informace o televizích Finlux najdete zde: Televize Finlux.
