Dechberoucí filmová kvalita obrazu
Master HDR OLED Professional Edition a procesor HCX Pro AI – ne všechny 4K OLED TV jsou si rovny. Náš profesionální 4K OLED panel je vyráběn v Japonsku pro výjimečný jas a kontrast. Zároveň náš procesor HCX Pro AI okamžitě analyzuje obraz a dolaďuje přesnost barev, kontrast a čistotu pro prvotřídní výkon.

Inteligentní způsob, jak získat skvělý obraz
Auto AI – Naše prémiové televizory analyzují vstupní signál pomocí AI a okamžitě upravují vlastnosti obrazu. Auto AI rozpozná nastavení pro sport, filmové scény a další – takže je pro vás optimalizuje. Jednoduše se usaďte a užijte si show.

Optimální jas a barvy – za všech podmínek
Více formátů HDR – podporou všech formátů HDR (vysoký dynamický rozsah) zajišťuje náš prémiový televizor nejlepší možný výkon – bez ohledu na zdroj obrazu. Jas a barvy jsou optimalizované podle scén. Bez ohledu na to, zda zdroj má formát Dolby Vision, HLG, HDR10 nebo nový HDR10+ Adaptive.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání

Ovládejte svůj televizor hlasem s pomocí Google
Zapněte svůj televizor Panasonic pomocí svého hlasu bez potřeby dálkového ovládání – jednoduše požádejte Google. Televizor můžete zapnout, upravit jeho hlasitost a další funkce pomocí vašeho hlasu. Jednoduše řekněte „OK Google“ v zařízení se službou Google Assistant a začněte.

Reproduktor pro mluvení
Kompatibilní se službou Alexa – změňte kanál, hlasitost nebo televizor vypněte hlasem – pomocí zařízení Amazon Alexa. Ideální, když máte obě ruce plné.

Hraní s ohromující rychlostí, rozlišením a pohybem
Game Mode Extreme – náš nový OLED televizor s rozlišením 4K je připravený do akce. Podporuje HDMI 2.1 s vysokým počtem snímků (HFR) a variabilní obnovovací frekvencí (VRR) a technologii AMD FreeSync Premium pro novou úroveň realismu požadovanou nejnovějšími herními zařízeními.

Plynulé akční hraní na velké OLED obrazovce
AMD Freesync Premium – Naše OLED televizory pro rok 2021 mají certifikaci AMD Freesync Premium. Jsou navrženy k zajištění nejlepšího herního zážitku spolu s nejnovějšími a nejúžasnějšími herními zařízeními. Užijte si plynulý 4K obraz na velké obrazovce a unikněte do herního světa.


Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
Klíčové vlastnosti Smart televize panasonic tx-55jz1500e (2021) / 55″ (139 cm)
- základem televize je bezesporu technologie OLED, která rozsvěcuje každý bod televize samostatně
- špičkový procesor HCX Pro AI je vyladěný zkušenostmi i výkonem a zabezpečí zobrazení v nejlepší kvalitě
- podpora technologie Dolby Atmos dodá filmům prostorový zvuk jako v kině
- vynikající rozlišení 4K Ultra HD se postará o obraz plný detailů a skvělých barev
- domácí obrazovka my Home Screen 6.0 vás nechá připnout oblíbená nastavení na jedno místo a mít tak po ruce například často používané aplikace
- funkcionalita my Scenery na obrazovce vykouzlí krásné scenérie, které vám pomohou s odpočinkem nebo naopak s koncentrací
- snadné ovládání hlasem bez nutnosti hledat ovladač zajistí kompatibilita se službami Google Assistant a Amazon Alexa
- technologie AMD FreeSync Premium zajistí při hraní plynulejší výkon a tak i lepší zážitek bez sekání
- unikátní Herní režim se automaticky zapíná se spuštěnou hrou a stará se o konzistentní herní zážitek
| Manuály ke stažení Smart televize panasonic tx-55jz1500e (2021) / 55″ (139 cm) |
| Firmware ke stažení Smart televize panasonic tx-55jz1500e (2021) / 55″ (139 cm) |
| Firmware Smart televize panasonic tx-55jz1500e (2021) / 55″ (139 cm) |
Recenze Smart televize panasonic tx-55jz1500e (2021) / 55″ (139 cm)
Parametry Smart televize panasonic tx-55jz1500e (2021) / 55″ (139 cm)
| Úhlopříčka | 139 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 55 „ |
| Rozlišení | 4K (3840×2160) |
| TV tuner | Pozemní DVB-T2 HEVC, Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T, Kabelový DVB-C, Duální |
| Typ podsvícení | OLED |
| Chytré funkce | internetový prohlížeč, HbbTV (červené tlačítko), sdílení v domácí síti (DLNA), Miracast (zrcadlení obrazu), ovládání hlasem, podpora klávesnice, nahrávání na USB, Timeshift, přehrávání z USB, Amazon Alexa, Google Asistent |
| Aplikace a služby | Lepší TV, Sledovani TV, Voyo, Skylink Live Tv, Amazon Prime, Youtube, Netflix |
| Síťová připojení | Bluetooth, LAN, Wi-Fi |
| Barva | černá |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Typ TV | Smart TV |
| Frekvence panelu | 100 Hz |
| Operační systém | my Home Screen 6.0 |
| Konektory | CI slot, Ethernet, HDMI 2.0, HDMI 2.1, sluchátkový výstup, optický (audio), USB 2.0, USB 3.0 |
| HDMI (ARC) zpětný přenos zvuku | eARC |
| Podporované HDR formáty | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ne |
| Základní hotelový mód | ano |
| Prostorový zvuk | Dolby Atmos |
| Výstupní výkon (RMS) | 50 W |
| Samostatná regulace sluchátek | ano |
| Šířka | 122.7 cm |
| Výška | 71.1 cm |
| Hloubka | 6.9 cm |
| Hmotnost | 15.5 kg |
| Šířka včetně podstavce | 122.7 cm |
| Výška včetně podstavce | 77.1 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 35 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 20.5 kg |
| Rozteč podstavce | 39 cm |
| Energetická třída | G |
| Spotřeba v SDR (1000h) | 102 kWh |
| Spotřeba v HDR (1000h) | 121 kWh |
| Napájení 12 V (auto) | ne |
| Rozteč otvorů VESA | 300×300 |
| Model roku | 2021 |
Další informace o televizích Panasonic najdete zde: Televize Panasonic.
