Klíčové vlastnosti Samsung Uhd Led televize Ue75tu8072u
- UHD LED televize
- úhlopříčka 190,5 cm (75″)
- UHD rozlišení (3840×2160 px)
- Crystal Processor 4K
- tuner DVB-TCS2
- 3× HDMI • 2× USB • CI slot
- zvukový výkon 20 W
- Dolby Digital Plus
- WiFi • Bluetooth • OS Tizen™
- SmartThings aplikace
- Ambient Mode
- energetická třída A+
| Manuály ke stažení Samsung Uhd Led televize Ue75tu8072u |
| Firmware ke stažení Samsung Uhd Led televize Ue75tu8072u |
| Firmware Samsung Uhd Led televize Ue75tu8072u |
Recenze Samsung Uhd Led televize Ue75tu8072u
Parametry Samsung Uhd Led televize Ue75tu8072u
| Úhlopříčka | 189 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 75 „ |
| Rozlišení | 4K (3840×2160) |
| TV tuner | Kabelový DVB-C,Pozemní DVB-T,Satelitní DVB-S/S2,Pozemní DVB-T2 HEVC |
| Typ podsvícení | Lokální stmívání,Edge LED |
| Chytré funkce | přehrávání z USB,podpora klávesnice,sdílení v domácí síti (DLNA),HbbTV (červené tlačítko),internetový prohlížeč |
| Síťová připojení | Bluetooth,LAN,Wi-Fi |
| Barva | černá |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Typ TV | Smart TV |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| Operační systém | Tizen |
| Konektory | USB 2.0,koaxiální (audio),HDMI 2.0,kompozitní vstup,optický (audio) |
| HDMI (ARC) zpětný přenos zvuku | eARC |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ne |
| Základní hotelový mód | ano |
| Časovač zapnutí | ano |
| Výstupní výkon (RMS) | 20 W |
| Samostatná regulace sluchátek | ano |
| Šířka | 167.3 cm |
| Výška | 95.8 cm |
| Hloubka | 6 cm |
| Hmotnost | 30.4 kg |
| Šířka včetně podstavce | 167.3 cm |
| Výška včetně podstavce | 104.7 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 34.1 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 30.8 kg |
| Rozteč podstavce | 142.7 cm |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba energie (roční) | 214 kWh |
| Spotřeba energie (průměrná) | 154 W |
| Napájení 12 V (auto) | ne |
| Rozteč otvorů VESA | 400×400 |
| Model roku | 2020 |
| HDR | ano |
Další informace o televizích Samsung najdete zde: Televize Samsung.
