
Kombinace původních luminoforů a řídicích technologií umožňují vysoký výkon videa. Dílčí řídicí jednotka s krátkou světelnou emisí vytváří ostrý, čistý obraz s minimálně přetrvávajícím obrazem. Skvělý pro dynamické sportovní scény a dech beroucí akční záběry.
| Manuály ke stažení Panasonic TX-P50ST60E |
| Firmware ke stažení Panasonic TX-P50ST60E |
| Upgrade Panasonic TX-P50ST60E |
Recenze Panasonic TX-P50ST60E
dosud žádná recenze.
Technické parametry Panasonic TX-P50ST60E
Displej |
|
|---|---|
| Panel | NeoPlasma |
| Poměr stran | 16:9 |
| Řízení panelu | 2500 Hz FFD |
| Obrazový režim | Dynamický/Normalní/Kino/True cinema/Uživ. nastavení |
| Kontrast | Infinite Black Pro |
| Filtr | Filtr vysokého kontrastu |
| Úrovně gradace | 12,288 odstupňování |
| 1080 Pure Direct | — |
| DCI 98% Barevného prostoru | — |
| Jasně čisté rozlišení | — |
| Optimalizátor obsahu webových stránek | Ano |
| THX Mode | — |
| Isf mód | — |
| 24p Přehrávání (2:2)/24p Smooth Film | Ano/ Ano |
| Hexa-Processing Engine | — |
3D |
|
|---|---|
| 3D | Ano (Aktivní) |
| 3D 24p Film Displej/Smooth Film | Ano |
| Konverze 2D/3D | Ano |
| 3D Motion Remaster | Ano |
| Přiložené 3D brýle | 1 součástí balení |
Zvuk |
|
|---|---|
| Reproduktory | 2x Přední reproduktory (boční SPK), 1x basový (75 mm) |
| Výstup reproduktoru | 20 W (5 + 5 + 10) |
| Surround režim | VR-Audio Surround 2.1 |
Snadné ovládání |
|
|---|---|
| Moje úvodní stránka | Ano |
| Integrovaná kamera | — ***** |
| Hlasová Interakce | — |
| Hlasový průvodce | Ano |
| Ovladač Touch Pad Controller | — |
| EPG | Gemstar EPG: Itálie, Německo, Španělsko SI EPG pro ostatní země |
| Elektronické dotykové pero | ano (s použitím dotykového pera) |
| eHelp | Ano |
Síťové připojení |
|
|---|---|
| VIERA Remote2 | |
| VIERA Remote2 (Smartphone App) | Ano |
| Swipe and Share2.0 | Ano |
| Sdílení a uložení | Ano |
| Procházení a sdílení | Ano |
| Vzdálené přehrávání | Ano |
| Seznam aplikací | Ano |
| Smart Calibration | — |
| VIERA Connect | Ano |
| Webový prohlížeč | Ano |
| Skype v TV | Ano |
| Media Player | |
| Media Player (obrázky/videa/hudba) | Ano |
| Podporované formáty | AVCHD 3D/Progressivní,SD-VIDEO/AVI/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS, MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/WAV, JPEG/MPO |
| Display Mirroring | — |
| HbbTV | Ano |
| Obnovení přehrávání | Ano |
| DLNA 1.5 | Ano (RUI2.0/DTCP-IP/DMP/DMR/DMS) |
| Bluetooth * | — |
| VIERA Link | Ano |
| Multi Window | PAT |
| Bezdrátová LAN | Ano |
| USB-HDD nahrávání | — |
| Hotelový režim | Ano |
| Režim pro hry | Ano |
Eco |
|
|---|---|
| Senzor okolního osvětlení | Ano |
| Okolní snímače | Ano |
Design |
|
|---|---|
| Design koncept | Úzký rámeček |
Terminál |
|
|---|---|
| Tuner | |
| Tuner | PAL -B/G/H, -I, -D/K: SECAM -B/G, -D/K, L/L‘, DVB-T (MPEG4-AVC [H.264]), DVB-C (MPEG4-AVC [H.264]) |
| Twin Tuner | — |
| Příjem teletextu | 1000P |
| HDMI | |
| HDMI vstup | 3 (3 boční) |
| Podporované vlastnosti | Audio Return Channel (Vstup 2) |
| Vstup komponentního videa sdíleného s kompozitním | 1x Tyo RCA phono |
| CI (Common Interface) | 1 |
| Scart konektor | 1 (dole) |
| USB | ano (ver. 2.0) |
| SD karta | Ano (SDXC) |
| Port LAN | 1 (dole) |
| Digitální audio výstup (optický) | 1 (boční) |
| Konektor pro sluchátka | 1 (boční) |
| Servisní port | — |
OBECNÉ |
|
|---|---|
| Ochranná známka | Panasonic |
| Model ID | TX-P50ST60E |
| Třída energetické účinnosti | C |
| Viditelná velikost obrazovky (úhlopříčka) | 127 cm/50″ |
| Průměrná spotřeba v zapnutém stavu*** | 180 W |
| Roční spotřeba energie**** | 250 kWh/rok |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,30 W |
| Spotřeba energie při vypnutém režimu | 0,27 W |
| Rozlišení obrazovky | 1920 x 1080 |
| Jmenovitá spotřeba | 355 W |
| Napájení | AC 220 – 240 V, 50/60 Hz |
| Rozměry (Š x V x H) (bez podstavce) | 1,170 x 697 x 49 mm (Hloubka: 43 mm) |
| Rozměry (Š x V x H) (s podstavcem) | 1,170 x 751 x 295 mm |
| Hmotnost (bez podstavce) | 22,5 kg |
| Hmotnost (s podstavcem) | 25,5 kg |
| Úhel sklonu | ±15° |
| Držák na stěnu (není součástí balení) | TY-WK4P1RW |
| VESA standard | — |
Další informace o televizích Panasonic najdete zde: Televize Panasonic.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání