UHD 4K
S ULTRA HD 4K s vysokým počtem pixelů jste o krok blíže realitě
SmarTue
S programem Smart TV, který je více než jen televizí, jste limit na to, co můžete udělat.
Klíčové vlastnosti Hitachi Uhd Led televize 55Hk5601
| Manuály ke stažení Hitachi Uhd Led televize 55Hk5601 |
| Firmware ke stažení Hitachi Uhd Led televize 55Hk5601 |
| Firmware Hitachi Uhd Led televize 55Hk5601 |
Recenze Hitachi Uhd Led televize 55Hk5601
Parametry Hitachi Uhd Led televize 55Hk5601
Rozměry
| Úhlopříčka | 139 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka – palce | 55 palců |
| Šířka | 136,9 cm |
| Výška s podstavcem | 86 cm |
| Hloubka s podstavcem | 15,4 cm |
| VESA rozměr pro držák | 200 x 200 mm |
Výbava a funkce
| Smart TV | ano |
|---|---|
| Hbb TV | ano |
| EPG programový průvodce | ano |
| Záznam TV vysílání na USB | ano |
| Přehrávání souborů přes USB | ano |
| Přístup na internet | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
Panel
| Rozlišení | 3840 x 2160 px |
|---|---|
| HD rozlišení | Ultra HD |
| Tvar obrazovky | rovná |
Parametry
| Tuner | |
|---|---|
| Zvukový výkon | 20 W |
| Barva | černá |
| Pohotovostní (stand-by) příkon | 0,5 W |
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Připojení
| Výstupy |
|
|---|---|
| Vstupy |
|
| HDMI | 2 |
| Wi-Fi | integrované |
| Ethernet (LAN) | ano |
| CI slot | ano |
Obecné informace
| Záruka | 2 roky |
|---|---|
| Značka | Hitachi |
Další informace o televizích Hitachi najdete zde: Televize Hitachi.
