Chytrý televizor Hyundai ULS 65TS300 oživí i váš dosud nejrealističtějším obrazem v působivé velikosti. Rozlišení Ultra HD patří mezi absolutní špičku, kterou můžete své domácnosti dopřát. Tento pokračovatel Full HD je 4× ostřejší a poskytuje více detailů. Důležitá je také plynulost obrazu v rychlých scénách filmů nebo sportovních událostí. Proto má televizor 800Hz zpracování signálu, aby byl obraz hladce vykreslený za všech okolností.

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení Hyundai ULS 65TS300 SMART |
| Firmware ke stažení Hyundai ULS 65TS300 SMART |
| Firmware Hyundai ULS 65TS300 SMART – download |
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Recenze Hyundai ULS 65TS300 SMART
dosud žádná recenze.
Technické parametry Hyundai ULS 65TS300 SMART
| Energetická třída | A+ |
|---|---|
| Úhlopříčka | 165 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 65 „ |
| Rozlišení | Ultra HD (3840×2160) |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| TV tuner (kodek) | DVB-T2 (H.265/HEVC) |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Barva | černá/stříbrná |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Inteligence televizoru | Smart TV |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| HDR | ne |
| Operační systém | žádný |
| TV tuner (počet) | 1 |
| Záznam TV vysílání na USB | ne |
| Funkce Timeshift | ne |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ne |
| Základní hotelový mód | ano |
| Časovač zapnutí | ne |
| Výstupní výkon (RMS) | 24 W |
| Sdílení z domácí sítě (DLNA) | ano |
| Přehrávání souborů přes USB | video/fotografie/hudba |
| Bluetooth | ne |
| Wi-Fi | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| HbbTV | ano |
| Podpora klávesnice | USB |
| HDMI vstup | 2 |
| ARC(Audio Return Channel) | ano |
| YUV (komponentní vstup) | |
| USB vstup | 2 |
| SCART vstup | 1 |
| Video vstup (1x cinch) | 1 |
| Audio vstup (2x cinch) | 1 |
| PC vstup (15pin D-sub) | 1 |
| PC vstup (audio jack) | |
| Ethernet(LAN) | 1 |
| Sluchátkový výstup | 1 |
| Samostatná regulace sluchátek | ne |
| Digitální optický výstup | 1 |
| Digitální koaxiální výstup | |
| Šířka | 146 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 6.1 cm |
| Hmotnost | 36.1 kg |
| Šířka včetně podstavce | 146 cm |
| Výška včetně podstavce | 90 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 35.5 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 36.8 kg |
| Otočný podstavec | ne |
| Spotřeba energie (roční) | 165 Kilowatth. |
| Spotřeba energie (průměrná) | 65 W |
| Napájení 12 V (auto) | ne |
| Rozteč otvorů VESA | 400×400 |
| Model roku | 2017 |
Další informace o televizích Hyundai najdete zde: Televize Hyundai.