Systém 3D Color Mapping vyjadřuje realistické barvy díky algoritmu 3D Gamut Mapping. Můžete si tak vychutnávat prakticky přirozené barvy díky minimalizaci barevného zkreslení.
Úspora energie
Mezi funkce televizoru patří i ovládání podsvícení, které vám umožňuje upravovat jas obrazovky a šetřit tak energii.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
ULTRA Surround
ULTRA Surround umožňuje, aby běžný dvoukanálový reproduktor fungoval jako virtuální sedmikanálový reproduktor. Divák tak má přístup k technologii ULTRA Surround Sound, což maximalizuje 4K zážitek ze sledování.
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
TV získala certifikát pro příjem terestriálního signálu v přicházejícím standardu DVB-T2 s kódováním HEVC (verze 4.03).
TOP 5 televizí LG
| Manuály ke stažení LG 55UH600V |
| Firmware ke stažení LG 55UH600V |
| Firmware LG 55UH600V |
Recenze LG 55UH600V
dosud žádná recenze.
Technické parametry televize LG 55UH600V
| Modelová řada | 2016 |
|---|---|
| 3D TV | Ne |
| Cinema 3D | Ne |
| Smart TV | Ano |
| Typ displeje | LED |
| Velikost obrazovky ( inch ) | 55 |
| Velikost obrazovky (cm) | 139 |
| Typ podsvícení | EDGE LED |
| Dynamické PMI | 1000 (100Hz) |
| Rozlišení | 3840×2160 px |
| Lokální stmívání | Ne |
| Pozemní (terestriální) příjem signálu | DVB-T2 (H265 – HEVC) |
|---|---|
| Kabelový příjem TV signálu | DVB-C |
| Satelitní příjem TV signálu | DVB-S2 |
| Příjem digitální TV | Ano |
| HDR | Ne |
|---|---|
| HEVC (H.265 kodek) /4K Upscaler | Ano / Ano |
| Magic Zoom | Ne |
| DTS Dekodér | Ano |
|---|---|
| Systém reproduktorů | 2.0 |
| Hudební výkon (Watt) | 20 W |
| Bezdrátová zvuková synchronizace | Ne |
| Magic Sound Tuning | Ne |
| Internetový prohlížeč | Ano |
|---|
| Magic Mobile Connection | Ne |
|---|---|
| Operační systém | webOS 2.0 |
| Nahrávání TV vysílání | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení klávesnice, myši | Ano |
| RF vstup | 2 |
|---|---|
| Kompozitní vstup | 1 |
| Komponentní vstup | 0 |
| Scart | 1 |
| Optický výstup | 1 |
| LAN konektor | 1 |
| CI Slot | 1 |
| HDMI 3G | 1 |
| HDMI 6G | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 0 |
| Sluchátkový výstup | 0 |
| 3D brýle | Ne |
|---|---|
| Standardní ovladač | Ano |
| Magický ovladač | Ne. (Magický ovladač LG AN-MR600 lze dokoupit samostatně) |
| Rozměry TV – krabice (ŠxVxH) mm | 1330 x 810 x 142 |
|---|---|
| Rozměry – TV bez stojanu (Š x V x H) (mm) | 1240 x 722 x 56,7 |
| Rozměry – TV včetně stojanu (Š x V x H) (mm) | 1240 x 778 x 237 |
| Hmotnost (čistá/balení) (kg) | 18,1 / 22,2 |
| Rozměry VESA | 300 x 300 |
| Energetická třída | A+ |
|---|---|
| Spotřeba energie (On – tovární nastavení) | 82W |
| Pohotovostní režim | 0.3W |
TOP 5 televizí LG
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
