65″ JVC LT-65VU83L

Ultra High Definiton neboli ultra vysoké rozlišení je nástupcem dnes již velmi rozšířeného FullHD zobrazení. Toto označení se používá pro přístroje, jejichž displeje mají poměr stran alespoň 16:9 a alespoň jeden jejich vstup umí přijímat signál v rozlišení alespoň 3840×2160 bodů. Díky těmto vlastnostem budete moci okusit maximálně realistický obraz, který se vyznačuje nevídanou ostrostí a pestrostí zobrazených barev.

Nejen skvělý obraz, ale i zvuk

K dokonalému požitku ze sledování filmu patří nejen ostrý a do nejmenšího detailu věrohodný obraz, ale také kvalitní zvuková kulisa. Proto je televizor JVC LT65VU93L osazen dvěma 12W reproduktory. V kombinaci s technologií Dolby Digital Plus tak televizor nabízí čistý zvuk ve výškách a zároveň silné a prokreslené basy.

Standardem dnešní doby se stala také možnost bezdrátového připojení přenosných zařízení. Televizor JVC LT65VU93L nabídne technologii Bluetooth, která v tomto případě funguje jak přijímač, tak také vysílač. Lze tedy s televizorem bezdrátově spojit sluchátka nebo reproduktory, které technologií Bluetooth disponují. Zároveň však s televizorem snadno propojíte Váš mobilní telefon a jeho obsah tak lze přehrávat na velké obrazovce televizoru.

Klíčové vlastnosti 4K televize JVC LT-65VU83L

  • Ultra HD rozlišení
  • Podpora DVB-T2 HEVC / H.265
  • Integrovaná WiFi
  • Možnost připojení do domácí sítě – DLNA
  • Skylink FastScan – výrazně usnadňuje ladění a aktualizace programové nabídky satelitního příjmu
  • Bluetooth
  • Prodloužená záruka

 

Do konce ŘÍJNA 2020 budou vypnuty všechny hlavní vysílače DVB-T. Většina vysílačů však bude vypnuta dříve. Nebuďte zaskočeni vypnutím a pořiďte si včas správný DVB.T2 set-top-box nebo DVB-T2 televizi

DVB-T2

 

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

 

 

Manuály ke stažení JVC LT-65VU83L
65" JVC LT-65VU83L 1Manuál JVC LT-65VU83L – česky.pdf
Firmware ke stažení JVC LT-65VU83L
 Firmware JVC LT-65VU83L – download

DO OBCHODU ALZA.CZ

Recenze televize JVC LT-65VU83L

dosud žádná recenze.

 

Technické parametry televize JVC LT-65VU83L

You may also like...

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments