65″ JVC LT-65VU83L

Přidej hodnocení

Ultra High Definiton neboli ultra vysoké rozlišení je nástupcem dnes již velmi rozšířeného FullHD zobrazení. Toto označení se používá pro přístroje, jejichž displeje mají poměr stran alespoň 16:9 a alespoň jeden jejich vstup umí přijímat signál v rozlišení alespoň 3840×2160 bodů. Díky těmto vlastnostem budete moci okusit maximálně realistický obraz, který se vyznačuje nevídanou ostrostí a pestrostí zobrazených barev.

Nejen skvělý obraz, ale i zvuk

K dokonalému požitku ze sledování filmu patří nejen ostrý a do nejmenšího detailu věrohodný obraz, ale také kvalitní zvuková kulisa. Proto je televizor JVC LT65VU93L osazen dvěma 12W reproduktory. V kombinaci s technologií Dolby Digital Plus tak televizor nabízí čistý zvuk ve výškách a zároveň silné a prokreslené basy.

Standardem dnešní doby se stala také možnost bezdrátového připojení přenosných zařízení. Televizor JVC LT65VU93L nabídne technologii Bluetooth, která v tomto případě funguje jak přijímač, tak také vysílač. Lze tedy s televizorem bezdrátově spojit sluchátka nebo reproduktory, které technologií Bluetooth disponují. Zároveň však s televizorem snadno propojíte Váš mobilní telefon a jeho obsah tak lze přehrávat na velké obrazovce televizoru.

Klíčové vlastnosti 4K televize JVC LT-65VU83L

  • Ultra HD rozlišení
  • Podpora DVB-T2 HEVC / H.265
  • Integrovaná WiFi
  • Možnost připojení do domácí sítě – DLNA
  • Skylink FastScan – výrazně usnadňuje ladění a aktualizace programové nabídky satelitního příjmu
  • Bluetooth
  • Prodloužená záruka

 

DVB-T2

 

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

 

 

Manuály ke stažení JVC LT-65VU83L
65" JVC LT-65VU83L 1Manuál JVC LT-65VU83L – česky.pdf
Firmware ke stažení JVC LT-65VU83L
 Firmware JVC LT-65VU83L – download

DO OBCHODU ALZA.CZ

Recenze televize JVC LT-65VU83L

dosud žádná recenze.

 

Technické parametry televize JVC LT-65VU83L

You may also like...

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments