TCL 32ES570F

Přidej hodnocení

Malý rozměr, vysoké rozlišení a velké možnosti – to je televize 32″ TCL 32ES570F SMART ANDROID
Televize TCL 32ES570F přichází s velkou nabídkou možností a vysokým obrazovým rozlišením v malém těle. Rozlišení obrazu je Full HD 1920x1080p, což přináší vyšší úroveň detailů oproti HD Ready rozlišení. Použitý VA panel zajistí hluboké podání černé barvy a vysoký kontrast, který je ještě zdokonalován funkcí Micro Dimming. U této TV je podporováno HDR a sama o sobě televize 32″ TCL 32ES570F SMART ANDROID nabízí ve své kategorii velice nadstandardně vysoký jas. Android TV systém má obrovský potenciál v široké nabídce aplikací z Obchodu Play a možností sdílení obsahu pomocí vestavěného Chromecastu či TCL aplikace MagiConnect. Google Assistant a hlasové prvky jsou vám také k dispozici s širokou nabídkou aplikačního obsahu a možností. Pomocí Bluetooth spárujete například sluchátka nebo gamepad pro hraní her z Obchodu Play. HbbTV nebo červené tlačítko rozšíří vaše televizní možnosti. To celé v tenkém a elegantním provedení.

Televize 32″ TCL 32ES570F SMART ANDROID – je opravdu chytrá
S Android TV TCL 32ES570F se rozhodně nudit nebudete. Obchod Play vám nabídne spoustu aplikací pro sledování obsahu, hry, multimediální přehrávače a mnoho dalšího. Stačí se jen přihlásit pod svým Google účtem a proniknout do obrovské nabídky Android TV TCL 32ES570F. Jsou vám k dispozici i šikovné funkce pro sdílení obsahu – Chromecast a MagiConnect, či vám je při ruce Google Assistant, jakožto průvodce v chytrém světě. Aplikace se dají instalovat i z apk souborů.

HDR pro živý a realistický obraz a vyšší úroveň detailů
HDR přináší do obrazu život díky využití širší palety barev a práci s vyšším rozsahem jasu a kontrastu. TCL 32ES570F v této kategorii zajišťuje vynikající HDR zážitek díky schopnosti vyššího jasu, než je v této kategorii běžný.

Picture Performance Index (PPI) s hodnotou 600 bodů
PPI index určuje kvalitu obrazu na interní bodové škále. Celkové bodové skóre PPI je dáno součtem bodů získaných v jednotlivých obrazových disciplínách, kde jsou i zohledněné funkce, které působí na celkovou obrazovou kvalitu. Hodnocen je kontrast, rozlišení, podání pohybu, a jiné disciplíny. TCL 32ES570F dosahuje celkové hodnoty 600 PPI, kde je zohledněna funkce Micro Dimming pro lepší práci s kontrastem a jasem, vysoké Full HD rozlišení a podpora HDR s vyšším jasem.

Dolby Audio – kvalita a prostorovost zvuku jako v kině
Dolby Audio je standardem kvalitního a prostorového zvuku od společnosti Dolby Laboratories, která je předním dodavatelem prémiových zvukových i obrazových technologií pro kinematografii, hudební i herní průmysl. Díky Dolby Audio u TCL 32ES570F si můžete vychutnat křišťálově čistý zvuk u vás doma.

TCL 32ES570F SMART ANDROID
Televize 32″ TCL 32ES570F SMART ANDROID je výkonná, možnostmi nabitá a elegantní
TCL 32ES570F představuje ve své kategorii skvělou volbu. Přináší úžasně tenký rámeček a prémiově působící kovové provedení. S tímto jednoduchým a přesto elegantním designem zapadne do každého interiéru.

Obrovská nabídka YouTube už zahrnuje i videa v HDR kvalitě
Nechte na vás zapůsobit vyšší kvalitu danou lepším kontrastem a širokou paletou barev, která dává obrazu neuvěřitelnou hloubku a umožňuje zobrazit více detailů ve všech typech scén. HDR je symbolem vysoké kvality. Obsah na Youtube můžete vyhledávat i hlasem pomocí mobilní aplikace MagiConnect nebo pomocí chytrého Smart Bluetooth ovladače RC802V, který lze k televizi Televize 32″ TCL 32ES570F SMART ANDROID dokoupit jako volitelné příslušenství. Vyhledávat na Youtube lze hlasem i v češtině či slovenštině.

NETFLIX velký výběr titulů s úžasnou HDR kvalitou
Díky HDR na vaší obrazovce TCL 32ES570F vyniknou dosud nevídané detaily. HDR pracuje s vyšším rozsahem kontrastu i jasu a širokou barevnou škálou pro bohaté detaily. Nabídka Netflix HDR hojně využívá a dovolí vám si vychutnat na maximum kvality vaší nové televize. Pronikněte do světa HDR s Netflix. Netflix nabízí i zkušební měsíční období zdarma.

Hlavní vlastnosti TCL 32ES570F

  • Nádherný obraz ve Full HD rozlišení
  • Technologie Micro Dimming – výborné zobrazení detailů i v tmavých scénách
  • Obraz jako živý díky podpoře HDR 
  • Operační systém Android TV a široká nabídka aplikací
  • Kvalitní prostorový zvuk Dolby Audio

 

DVB-T2

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

32ES570F LED FULL HD TV TCL; 32ES570F

 

Manuály ke stažení TCL 32ES570F
TCL 32ES570F 1Manuál TCL 32ES570F – česky.pdf
Firmware ke stažení TCL 32ES570F
Firmware TCL 32ES570F – stahuj

 

Recenze TCL 32ES570F

 

 

Parametry TCL 32ES570F

Kategorie produktu  LED televize
Stav produktu  Nový
SPECIFIKACE OBRAZOVKY 
Úhlopříčka obrazovky 

32″ (±82 cm)
Technologie TV 

LED
Rozlišení obrazovky 

1920 x 1080 (Full HD)
Frekvence 

50 Hz
FUNKCE 
Smart TV 

Ano
TUNERY 
Typ tuneru 

DVB-T2/C/S2
H.265/HEVC 

Ano
KONEKTIVITA 
HDMI 

Ano
CI slot 

Ano
USB 

1
DLNA 

Ano
LAN, RJ45 

Ano
Wi-Fi 

Ano
Komponentní vstup 

Ne
Energetická třída 

G
VLASTNOSTI 
Hmotnost  4 kg
Výkon reproduktorů 

10 W
Rozměry se stojanem Š x V x H  732x480x175 mm
VESA 

Ano
VESA rozměr 

100 x 100
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.