Podsvícení Full Array LED

Filmový kontrast s přesnými a hlubokými odstíny černé a jasnými světlými barvami.

Televizory Sony BRAVIA® s podsvícením Full Array LED – například model XG95, nový televizor 4K HDR s podsvícením Full Array –vám poskytnou ještě větší zážitek ze sledování prostřednictvím nádherného kontrastu s bohatými tmavými a zářivými světlými barvami a maximálními světlými a tmavými odstíny na televizoru.

Běžné podsvícení Edge LED

Má problémy s vykreslením hluboké černé a jasných barev.

Jedna řada diod LED musí vyvažovat světlo na celém obrazu. Tmavé časti nejsou dost tmavé a světlé zase dost světlé, což může být rušivé.

 

TOP 5 televizí SONY

Úplná řada s podsvícením LED

Jasnější barvy a hlubší černá.

Intenzitu diod LED lze nastavit v závislosti na scéně – když je potřeba více světla, zesílí, a když méně, tak mohou být utlumeny.

Proč podsvícení Full Array LED?

Podsvícení Full Array LED se ztlumením Local Dimming vám zajistí realističtější maximální jas, přesnější stíny a ještě hlubší a černější odstíny černé. Jako příklad si můžeme uvést pozorování měsíce na noční obloze. U televizorů s okrajovým a přímým osvětlením byste museli obětovat jas měsíce ve prospěch černější noční oblohy (nebo naopak) a odstíny černé by pravděpodobně byly stále spíše modré nebo šedé. U televizoru s podsvětlením Full Array LED se ztlumením Local Dimming (např. XG95) získáte krásný a přirozený obraz s jasným měsícem a tmavou autentickou noční oblohou.