Philips 65PUS8506/12

Přidej hodnocení

65″ LED televizor Philips 65PUS8506/12
Výběr nového televizoru je nyní snadný. Pokud chcete skvělý obraz a zvuk, snadné připojení a rychlé a bezproblémové hraní, hledáte právě tento televizor. Navíc získáte technologii Ambilight pro jedinečný pohlcující zážitek. Nechte se vtáhnout do kouzelného světa s televizorem Philips, který Vám prostřednictvím své obrazovky zprostředkuje opravdu mimořádné zážitky, které se skládají nejen ze skvěle vypadajícího obrazu a dokonale znějícího zvuku!

Kouzelná technologie Ambilight
Díky technologii Philips Ambilight budete mít pocit, že jste součástí každé scény. Inteligentní diody LED na okrajích televizoru reagují na to, co se právě děje na obrazovce, a vydávají pohlcující záři, která je prostě podmanivá. Vyzkoušíte to jednou a budete se divit, jak vás mohl televizor bavit bez toho. Navíc si můžete ke své Ambilight TV připojit žárovky Philips Hue a rozsvítit celou místnost, to vše jedině a díky Philips.

Dokonalost bez ohledu na zdroj
Engine Philips P5 přináší obraz, který je stejně skvělý jako vaše oblíbené pořady. Detaily mají znatelně větší hloubku. Barvy jsou živé, odstíny pleti vypadají přirozeně. Kontrast je tak ostrý, že ucítíte každý detail. Pohyb je dokonale plynulý. Váš televizor Philips 4K UHD je kompatibilní se všemi hlavními formáty HDR i s technologií Dolby Vision. Nezáleží na tom, zda se jedná o populární seriál, nebo o nejnovější videohru – stíny v nich budou temnější, jasné povrchy budou zářit a barvy budou reálnější.

Obraz a zvuk jako v kině s Dolby Vision a Dolby Atmos
Podpora prémiových formátů zvuku a videa Dolby znamená, že obsah HDR, který sledujete, bude skvěle vypadat a znít. Budete si moci vychutnat obraz, který odráží původní záměry režiséra, a zažít skutečně čistý a hluboký prostorový zvuk.

Jednoduše chytrý Android TV
Televizor Philips se systémem Android vám poskytne požadovaný obsah, kdykoli jej budete chtít. Domovskou obrazovku si můžete přizpůsobit tak, aby zobrazovala vaše oblíbené aplikace, takže můžete snadno začít streamovat filmy a pořady, které máte rádi. Nebo pokračovat tam, kde jste skončili. Stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání můžete ovládat aplikaci Google Assistant. Ovládejte hlasem televizor nebo zařízení chytré domácnosti kompatibilní s aplikací Google Assistant. Nebo požádejte aplikaci Alexa, aby televizor ovládala prostřednictvím zařízení podporujících aplikaci Alexa.

Tenký, atraktivní design
Hledáte televizor, který se bude hodit do vašeho pokoje? Tento chytrý televizor 4K je to pravé! Stojan z leštěného kovu tvoří krásný kontrast s obrazovkou prakticky bez rámečku, která se hodí do téměř každého interiéru.

Skvělý i pro hraní her
Televizor Philips není určen jen pro pasivní pozorování, ale může se pochlubit nejnovější konektivitou přes port HDMI 2.1, takže když začnete hrát jeho prostřednictvím hry, automaticky se přepne na nastavení s nízkou latencí a Vás už tak v cestě za vítězstvím nic nezastaví. Navíc televizor podporuje technologii VRR pro plynulé hraní s rychlou akcí. Třešničkou na dortu je pak herní režim vyšperkovaný technologií Ambilight, která vnáší napětí přímo do místnosti.

Televizor se zvukem ve více místnostech
Díky funkci DTS Play-Fi na televizoru Philips můžete připojit kompatibilní reproduktory v libovolné místnosti. Máte v kuchyni bezdrátové reproduktory? Poslouchejte film zatímco připravujete svačinu, nebo si nenechte uniknout sportovní komentáře, když jdete všem pro pití.

Hlavní vlastnosti Philips 65PUS8506/12

  • 3stranné ambientní osvětlení Ambilight
  • Perfektní obraz s Engine Philips P5
  • Podpora Dolby Vision a Dolby Atmos
  • Jednoduchý a funkční systém Android
  • Podpora hlasovného ovládání
  • Bezrámečkový design
  • Stojan z leštěného kovu
  • Rozměry (s podstavcem) 1450,5 x 908,6 x 270,9 mm

 

DVB-T2

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

Philips 65PUS8506/12 ; 65PUS8506/12

 

Manuály ke stažení Philips 65PUS8506/12
Philips 65PUS8506/12 1Manuál Philips 65PUS8506/12 – česky.pdf
Firmware ke stažení Philips 65PUS8506/12
Firmware Philips 65PUS8506/12 – stahuj

 

Recenze Philips 65PUS8506/12

 

 

Parametry Philips 65PUS8506/12

Kategorie produktu  LED televize
Stav produktu  Nový
SPECIFIKACE OBRAZOVKY 
Technologie TV 

LED
Rozlišení obrazovky 

3840 x 2160 (4K Ultra HD)
FUNKCE 
Smart TV 

Ano
Ambilight 

3stranný
TUNERY 
Typ tuneru 

DVB-T2/C/S2
H.265/HEVC 

Ano
KONEKTIVITA 
HDMI 

Ano
CI slot 

Ano
USB 

2x
LAN, RJ45 

Ano
Wi-Fi 

Ano
Komponentní vstup 

Ne
Energetická třída 

G
VLASTNOSTI 
Hmotnost  27 kg
Výkon reproduktorů 

20 W
Rozměry se stojanem Š x V x H  1450,5 x 908,6 x 270,9 mm
VESA 

Ano
VESA rozměr 

300 x 300
ZÁRUKA
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.