ECG LED televize 24 HS01T2S2

Přidej hodnocení

Historicky první řada chytrých televizí ECG je tady. Seznamte se s přístroji, které se mohou stát multifunkční platformou vaší domácí zábavy. Těšit se můžete na parádní obraz, elegantní design, ale hlavně na spoustu chytrých funkcí a technologií, díky nimž si užijete audiovizuální zábavu přesně podle svého gusta.

Bavte se s webovými službami

Protože nové televize ECG patří do kategorie chytrých přístrojů, nabízejí mnohem víc než jen obyčejný příjem TV vysílání. Dají se totiž připojit k internetu, čímž se jim otevírají dveře k nepřebernému množství webového obsahu.
Oproti spoustě konkurenčních přístrojů přitom všechny chytré televize ECG vynikají flexibilitou připojení. Prostřednictvím integrovaného Wi-Fi přijímače se dají snadno připojit k bezdrátové síti, ale zároveň disponují i konektorem RJ45 (LAN), který umožňuje i klasické kabelové připojení.

Ať už ale chytré televizi ECG zajistíte internet bezdrátově, anebo si zvolíte kabelové připojení, získáte možnost využívat celou řadu populárních webových služeb. Můžete procházet videa uložená na serveru YouTube, sledovat oblíbené filmy a seriály služeb Netflix a Amazon Prime Video nebo třeba jen tak brouzdat po internetu v předinstalovaném webovém prohlížeči. To vše na velké televizní obrazovce a z pohodlí gauče či křesla.

Snadné ovládání

Všechny chytré televizory značky ECG jsou vybaveny spolehlivým operačním systémem Linux OS. Jde o rychlé a přehledné prostředí, v němž se snadno zorientují i technicky méně zdatní uživatelé. Ovládání Smart TV ECG pro vás zkrátka bude naprostou hračkou.
Jednoduché obsluze navíc nahrává i přehledný dálkový ovladač se všemi nezbytnými tlačítky, mezi nimiž nechybí ani speciální klávesy YouTube a Netflix. K obsahu těchto populárních služeb se tak kdykoliv dostanete jediným stisknutím.

Nechybí ani osvědčené USB funkce

Hlavní devízou Smart TV ECG jsou samozřejmě moderní chytré vychytávky. Funkce, které si uživatelé starších modelů našich televizí nemohli vynachválit, však rozhodně nemohou chybět. A proto je ve výbavě chytrých televizorů ECG i klasické rozhraní USB.
V chytrých televizích ECG je pro vás nainstalován i šikovný multimediální přehrávač, jehož prostřednictvím si můžete z USB disků pouštět i filmy.

Všech pět modelů našich nových chytrých televizí disponuje hned dvěma USB porty. Využívat tak můžete i dvě flashky najednou.

Šetří vaši peněženku

Na chytrých televizích ECG oceníte i jejich velmi úsporný chod. Všechny nové modely totiž vynikají nízkou spotřebou energie, což je řadí do úsporné energetické třídy A, nebo dokonce A+.
Pokud tak při výběru televize berete v potaz i výši nákladů na její provoz, máte tady další argument pro výběr Smart TV ECG.

Připojte další přístroje

Už jste někdy slyšeli o rozhraní HDMI? Pokud ne, vězte, že jde o moderní způsob, kterak z jednoho přístroje do druhého přenášet najednou obraz i zvuk, a to navíc bez zbytečné ztráty kvality. Každá chytrá televize ECG je vybavena hned třemi HDMI porty, takže k ní můžete jednoduše připojit vše, co potřebujete.
Mimo jiné můžete televizi spojit s herní konzolí a dosyta si užít hraní videoher. Nebo Smart TV připojíte k soundbaru, čímž jí dodáte parádní prostorový zvuk. Anebo třeba využijete Blu-ray přehrávač a vychutnáte si sledování svých oblíbených filmů. Možností, kterak využít rozhraní HDMI, máte zkrátka celou řadu.

V konektorové výbavě chytrých televizí ECG navíc nechybí ani klasický optický výstup, konektor AV in či výstup na sluchátka.
Ze své televize tedy můžete udělat všestrannou základnu, na kterou bude napojena celá řada dalších elektronických zařízení.

Televizní klasika na tři způsoby

Co se týče sledování klasických TV programů, v případě chytrých televizorů ECG máte na výběr ze tří možností. Využívat můžete klasické pozemní vysílání, kabelovku i satelit.
V případě, že si zvolíte první uvedenou možnost (příjem pozemního vysílání z klasické antény), můžete samozřejmě počítat i s podporou nového standardu DVB-T2 a kódování H.265/HEVC.

Klíčové vlastnosti Ecg Led televize 24 Hs01t2s2

 

Ecg Led televize 24 Hs01t2s2

 

 

Manuály ke stažení Ecg Led televize 24 Hs01t2s2
ECG LED televize 24 HS01T2S2 1Manuál Ecg Led televize 24 Hs01t2s2 – česky.pdf
Firmware ke stažení Ecg Led televize 24 Hs01t2s2
Firmware Ecg Led televize 24 Hs01t2s2

 

 

Recenze Ecg Led televize 24 Hs01t2s2

 

Parametry Ecg Led televize 24 Hs01t2s2

Úhlopříčka  61 cm
Úhlopříčka v palcích  24 
Rozlišení  HD ready (1366×768)
TV tuner Kabelový DVB-C,Pozemní DVB-T,Satelitní DVB-S/S2,Pozemní DVB-T2 HEVC
Typ podsvícení Direct LED
Chytré funkce přehrávání z USB,HbbTV (červené tlačítko),internetový prohlížeč
Aplikace a služby Amazon Prime,Youtube,Netflix
Síťová připojení Wi-Fi,LAN
Barva  černá
Tvar obrazovky rovná
3D technologie  Bez 3D
Typ TV Smart TV
Frekvence panelu 50 Hz
Operační systém Linux
Konektory USB 2.0,optický (audio),sluchátkový výstup,HDMI 2.0,Ethernet,komponentní vstup
Vestavěný DVD přehrávač  ne
Obraz v obrazu (PIP)  ne
Základní hotelový mód ne
Časovač zapnutí  ano
Výstupní výkon (RMS)  16 W
Samostatná regulace sluchátek ne
Šířka 55.1 cm
Výška 34.6 cm
Hloubka cm
Hmotnost 2.1 kg
Šířka včetně podstavce 55.1 cm
Výška včetně podstavce 36.6 cm
Hloubka včetně podstavce 18 cm
Hmotnost včetně podstavce 2.2 kg
Rozteč podstavce 20 cm
Energetická třída A
Spotřeba energie (roční) 34 kWh
Spotřeba energie (průměrná) 23 W
Napájení 12 V (auto) ne
Rozteč otvorů VESA  100×100
Model roku  2020
HDR ne

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.