85″ Sony Bravia KD-85XG9505

4/5 - (1 vote)

Full Array LED. VÍCE DIOD LED ZNAMENÁ VĚTŠÍ JAS A KONTRAST.
Televizory s podsvícením Full Array LED jsou v porovnání s podsvícením Edge LED podsvíceny více diodami LED umístěnými přímo za obrazovkou. To v kombinaci s přesnou technologií místního ztlumení od Sony znamená, že televizor může nezávisle tlumit nebo zesilovat jednotlivé oblasti diod LED, a zajistit tak přesnější kontrast a skvělý filmový zážitek.

Maximální věrnost

Díky nepřekonatelnému výpočetnímu výkonu dokáže procesor Picture Processor X1™ Ultimate rozpoznat stovky různých objektů na obrazovce a inteligentně vylepšit jas, detaily a barvy, takže vše, co sledujete, je čisté, jasné a neuvěřitelně realistické

85" Sony Bravia KD-85XG9505 1

Obraz a zvuk v dokonalém souladu

Prožijte každý okamžik díky reálnému obrazu a odpovídající akustice. Obraz s nádhernými detaily podává společně s technologií Sound-from-Picture Reality™ úchvatný audiovizuální výkon.

85" Sony Bravia KD-85XG9505 2

Sound-from-Picture Reality™

Náš systém Acoustic Multi-Audio™ využívá kromě reproduktorů Bass Reflex dvou dalších výškových reproduktorů umístěných na zadní části televizoru, které pohání technologie Sound-from-Picture Reality™. Díky dokonalejšímu souladu akce na obrazovce se zvukem je výsledný dojem ještě více pohlcující.

85" Sony Bravia KD-85XG9505 3

Velká obrazovka, dynamický zážitek

Tento televizor 8K HDR od Sony je stvořen pro dechberoucí sledování velké obrazovky. Strhující obraz vás vtáhne přímo do centra dění.

85" Sony Bravia KD-85XG9505 4

Živé odstíny barev z jakéhokoli úhlu

Na tomto širokoúhlém televizoru můžete sledovat živé realistické barvy dokonce i ze stran. Naše technologie X-Wide Angle vám umožňuje vychutnat si věrné stíny a odstíny displeje TRILUMINOS z jakéhokoli úhlu.

85" Sony Bravia KD-85XG9505 5

Vychutnejte si kvalitu režimu Netflix Calibrated

Tento režim byl vyvinut speciálně pro originální pořady Netflix a v televizoru reprodukuje stejnou kvalitu obrazu jako na hlavní studiové kopii. V režimu Netflix Calibrated je plně zachována vize a záměr autora snímku.

Užijte si všechny vzrušující zážitky z kina

Vychutnejte si doma zážitek jako v kině. Technologie Dolby Vision™ přivede scény k životu a zvuk Dolby Atmos™ naplní místnost úchvatným prostorovým zvukem.

DVB-T2

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

Manuály ke stažení Sony Bravia KD-85XG9505
85" Sony Bravia KD-85XG9505 6Manuál Sony Bravia KD-85XG9505 – česky.pdf
Firmware ke stažení Sony Bravia KD-85XG9505
 Firmware Sony Bravia KD-85XG9505 – download

Recenze televize Sony Bravia KD-85XG9505

dosud žádná recenze.


Technické parametry televize Sony Bravia KD-85XG9505

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.