SAMOSVÍTÍCÍ LG OLED
Síla SAMOSVÍTÍCÍCH PIXELŮ
Televize LG OLED je díky své vlastní technologii jedinečná. Více než 100 milionů samosvítících sub-pixelů* se spojí, aby poskytlo novou úroveň televizního zážitku. Vychutnejte si nejhlubší černou, nejbohatší barvy a nejrealističtější kvalitu obrazu.
REAL 8K – LG OLED dokáže zobrazit SKUTEČNÉ 8K
Zažijte extrémně detailní obraz díky televizorům LG s technologií OLED. 8K televizor LG OLED s více než 100 miliony samosvíticích subpixelů* a ultra velkou úhlopříčkou poskytuje nebývale detailní obraz.
Procesor α9 8K Gen3 AI
Úžasný vývoj TV technologie
Procesor α9 8K Gen3 AI pomocí algoritmů hlubokého učení analyzuje a vylepšuje obsah na obrazovce. Veškeré úpravy nastavení probíhají automaticky a jsou optimalizovány s ohledem na maximální kvalitu obrazu a zvuku, aby bylo každé sledování TV jedinečným zážitkem.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Televizory urazily pořádný kus cesty
S pomocí technologie ThinQ AI můžete svůj televizor přeměnit v centrum domácnosti. LG ThinQ umožňuje zadávat jednoduché příkazy a ovládat váš ekosystém chytré domácnosti (IoT) pomocí rozpoznání přirozené řeči. Nebudete potřebovat žádný dálkový ovladač. Život je s LG OLED TV mnohem jednodušší také proto, že obsahuje technologie Google Asistant a Amazon Alexa.
Dokonalý sportovní zážitek
SAMOSVÍTÍCÍ PIXELY dělají zížitek ze sledování sportu ještě realističtější
Klíčové vlastnosti LG OLED65GX černá/stříbrná
- 4K rozlišení (ULTRA HD)
- Dokonalá černá a nekonečný kontrast
- Inteligentní procesor Alpha9 Gen3
- webOS SMART TV + HbbTV
- Propojení s mobilem
- LG ThinQ
| Manuály ke stažení LG OLED65GX černá/stříbrná |
| Firmware ke stažení LG OLED65GX černá/stříbrná |
| Firmware LG OLED65GX černá/stříbrná |
Recenze Televize LG OLED65GX černá/stříbrná
Parametry Televize LG OLED65GX černá/stříbrná
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2020 |
| Barva | černá,stříbrná |
| Televize pro náročné | Ano |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| Specifické funkce | |
| Stojan | Ne |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 300×300 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 29 kg |
| Výška bez podstavce | 830 cm |
| Šířka bez podstavce | 1 446 cm |
| Hloubka bez podstavce | 19,9 cm |
| Počet jader procesoru | Procesor α9 |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | OLED |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| Operační systém | WebOS |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Netflix | ano |
| Stream | ano |
| Topfun | ne |
| Voyo | ano |
| HBO GO | ano |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | Bluetooth |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ano | |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| Technologie displeje | OLED |
| Úhlopříčka obrazovky | 164 cm (65") |
| Rozlišení displeje | 4K Ultra HD |
| OLED | |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Typ podsvícení | Nemá |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ano |
| ne | |
| Zvuk | Dolby Atmos |
| Hudební výkon | 60 W |
| Prémiové ozvučení | ano |
| Komponentní | ne |
| 4 | |
| HDMI 2.1 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 3 |
| USB 2.0 | 3 |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| 143 W | |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 752 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 3758 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 7516 Kč |
| Šířka výrobku | 144,6 cm |
| Výška výrobku | 88,8 cm |
| Hloubka výrobku | 28,4 cm |
| Hmotnost výrobku | 29,2 kg |
| Šířka balení | 160 cm |
| Výška balení | 97 cm |
| Hloubka balení | 17,5 cm |
| 37,2 kg |
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
