Vše záleží na pozorovacím úhlu
Na rozdíl od běžných televizorů, které mohou při sledování obrazu ze strany zkreslovat barvy, zachovává televizor LG NanoCell TV přesně barvu jak z bočního, tak z přímého pozorovacího úhlu.
Dolby Vision a Atmos
Domácí zážitek jako v kině
Technologie Dolby přemění váš domov v zábavní centrum s filmovým HDR obrazem i zvukem.
Technologie NanoCell v kombinaci s procesorem α7
Inteligentní procesor α7 Gen 2, vylepšený o algoritmus AI umělé inteligence, poskytuje úchvatně podrobný obraz a strhující zvuk. Výsledkem je zážitek jako v kině.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
LG TV si podává ruku s novou inteligencí
LG AI TV rozšiřuje váš zážitek s umělou inteligencí o asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Vychutnejte si zázraky, které předvádí LG AI TV.
Hlavní vlastnosti televize LG 75SM9000 titanium
- NanoCell displej
- Inteligentní procesor Alpha7 2. Gen
- webOS SMART TV + HbbTV
- LG ThinQ
- Propojení s mobilem
- Hlasové vyhledávání a ovládání
NanoCell TV, špička v TV technologiích
Přináší optimální zážitek ze sledování s dokonalou kvalitou zvuku a autentickým, nic nerušícím designem.
Nano Color – Rafinovaná čistota barev
Pokročilé nano-inženýrství
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize LG 75SM9000 titanium |
| Firmware ke stažení LG 75SM9000 titanium |
| Firmware LG 75SM9000 titanium |
Recenze Televize LG 75SM9000 titanium
Parametry Televize LG 75SM9000 titanium
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | titan |
| Televize pro náročné | Ano |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 600×400 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 37,9 kg |
| Výška bez podstavce | 96,6 cm |
| Šířka bez podstavce | 167,7 cm |
| Hloubka bez podstavce | 6,99 cm |
| Počet jader procesoru | Procesor α7 |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ano |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | WebOS |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ano |
| Skylink Live TV | ano |
| Topfun | ne |
| Voyo | ano |
| HBO GO | HBO GO |
| Netflix | ano |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| ano | |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| LED | |
| Úhlopříčka obrazovky | 190 cm (75″) |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | NanoCell |
| 100 Hz | |
| Index zpracování obrazu | 3900 PMI |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| ano | |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | ano |
| Zvuk | Dolby Atmos |
| Hudební výkon | 40 W |
| Prémiové ozvučení | ano |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.1 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 3 |
| USB 2.0 | 3 |
| ano | |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba v běžném režimu | 162 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 851 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 4257 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 8515 Kč |
| 167,7 cm | |
| Výška výrobku | 103,7 cm |
| Hloubka výrobku | 38,4 cm |
| Hmotnost výrobku | 40,8 kg |
| Šířka balení | 182,3 cm |
| Výška balení | 116,6 cm |
| Hloubka balení | 23,1 cm |
| Hmotnost balení | 52 kg |
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
