Hlavní vlastnosti televize LG 75SK8100PLA titanium
- 75″ 4K Ultra HD Smart TV
- rozlišení 3840×2160 px
- technologie Nano Cell
- Cinema HDR
- lokální stmívání
- tuner DVB-T2/C/S2
- kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- Wi-Fi • Bluetooth • WiDi • LAN • DLNA
- Miracast
- 4× HDMI
- 3× USB
- CI slot
- zvuk 40 W
- magický ovladač
- operační systém webOS
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
TOP 5 televizí LG
| Manuály ke stažení televize LG 75SK8100PLA titanium |
| Firmware ke stažení LG 75SK8100PLA titanium |
| Firmware LG 75SK8100PLA titanium |
Recenze Televize LG 75SK8100PLA titanium
dosud žádná recenze.
Parametry Televize LG 75SK8100PLA titanium
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2018 |
| Barva | titan |
| Televize pro náročné | Ano |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Specifické funkce | |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 600×400 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 39 kg |
| Výška bez podstavce | 97,3 cm |
| Šířka bez podstavce | 168,1 cm |
| Hloubka bez podstavce | 6,2 cm |
| Počet jader procesoru | Procesor α7 |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | WebOS |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ano |
| Topfun | ne |
| Voyo | ano |
| HBO GO | HBO GO |
| Netflix | ano |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ano |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| ano | |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| LED | |
| Úhlopříčka obrazovky | 190 cm (75″) |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | NanoCell |
| 100 Hz | |
| Index zpracování obrazu | 2900 PMI |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Typ podsvícení | Edge LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| ano | |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | ano |
| Zvuk | Dolby Atmos |
| Hudební výkon | 20 W |
| Prémiové ozvučení | ano |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 3 |
| USB 2.0 | 2 |
| 1 | |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba v běžném režimu | 156 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 1 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 820 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 4100 Kč |
| 8199 Kč | |
| Šířka výrobku | 168,1 cm |
| Výška výrobku | 104,4 cm |
| Hloubka výrobku | 35 cm |
| Hmotnost výrobku | 41,4 kg |
| Šířka balení | 183,9 cm |
| Výška balení | 116,6 cm |
| Hloubka balení | 23,1 cm |
| 52 kg |
TOP 5 televizí LG
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
