Hlavní vlastnosti LG 55UM7660 šedá
55″ 4K Ultra HD Smart TV • rozlišení 3840×2160 px • 4K Active HDR • tuner DVB-T2/C/S2 • kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard • Wi-Fi • Bluetooth • LAN • 4× HDMI • 2× USB • CI slot • zvuk 20 W • operační systém webOS
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení LG 55UM7660 šedá |
| Firmware ke stažení LG 55UM7660 šedá |
| Firmware LG 55UM7660 šedá – download |
Recenze Televize LG 55UM7660 šedá
Parametry Televize LG 55UM7660 šedá
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | šedá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 300×300 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 16,1 kg |
| Výška bez podstavce | 71,7 cm |
| Šířka bez podstavce | 123,4 cm |
| Hloubka bez podstavce | 8,4 cm |
| Počet jader procesoru | 4jádrový |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | WebOS |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ano |
| Skylink Live TV | ano |
| Topfun | ne |
| Voyo | ano |
| HBO GO | HBO GO |
| Netflix | ano |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| ano | |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| LED | |
| Úhlopříčka obrazovky | 139 cm (55") |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | LED |
| 50 Hz | |
| Index zpracování obrazu | 1600 PMI |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| ne | |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | ne |
| Zvuk | DTS Virtual:X |
| Hudební výkon | 20 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ano |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| ano | |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ne |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba v běžném režimu | 115 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 604 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 3022 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 6044 Kč |
| 123,4 cm | |
| Výška výrobku | 78,4 cm |
| Hloubka výrobku | 26 cm |
| Hmotnost výrobku | 17,1 kg |
| Šířka balení | 136 cm |
| Výška balení | 88 cm |
| Hloubka balení | 20,7 cm |
| Hmotnost balení | 22,6 kg |
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
