Barvy zůstávají díky zásahu expertů věrné realitě
Automatická kalibrace CalMAN® ihned připravená k použití umožňuje úpravu barevného zobrazení. Účinně zachovává konzistentní a přesné barvy.
Dokonalé díky hernímu zážitku v rozlišení 4K HDR
Televizor LG NanoCell TV poskytuje dokonale poutavý obraz v rozlišení 4K HDR Gaming. Díky jeho nízkému zpoždění na vstupu se může synchronizovat s rychlou scénou v reálném čase a hráč si tak může užívat dynamických akcí a rychlých her.
Jednoduchý a harmonický design
Úzký rámeček a elegantní provedení televizoru LG NanoCell dokonale splyne s vaší místností a dodá jí punc výjimečnosti.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Technologie NanoCell v kombinaci s procesorem α7
Inteligentní procesor α7 Gen 2, vylepšený o algoritmus AI umělé inteligence, poskytuje úchvatně podrobný obraz a strhující zvuk. Výsledkem je zážitek jako v kině.
Přesné barvy i při širokých pozorovacích úhlech
Když se usadíte, široké pozorovací úhly televizoru LG NanoCell TV vás svými mimořádně realistickými barvami a přesvědčivým rozlišením nepustí od obrazovky.
Díky tmavší černé jsou barvy živější
Přesné ovládání jednotky podsvícení vytvářejí podrobný obraz s tmavší černou.
Intenzivní zvýraznění černé
Hlubší černá zvýrazní hloubku všech barev. Vyzkoušejte úžasnou kvalitu obrazu vytvořenou díky technologii Full Array Dimming v NanoCell TV.
Hlavní vlastnosti televize LG 55SM9800 stříbrná
- NanoCell displej
- Inteligentní procesor Alpha7 2. Gen
- webOS SMART TV + HbbTV
- LG ThinQ
- Propojení s mobilem
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize LG 55SM9800 stříbrná |
| Firmware ke stažení LG 55SM9800 stříbrná |
| Firmware LG 55SM9800 stříbrná |
Recenze Televize LG 55SM9800 stříbrná
Parametry Televize LG 55SM9800 stříbrná
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | stříbrná |
| Televize pro náročné | Ano |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 300×300 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 17,8 kg |
| Výška bez podstavce | 70,8 cm |
| Šířka bez podstavce | 122,9 cm |
| Hloubka bez podstavce | 6,25 cm |
| Počet jader procesoru | Procesor α7 |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | WebOS |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ano |
| Skylink Live TV | ano |
| Topfun | ne |
| Voyo | ano |
| HBO GO | HBO GO |
| Netflix | ano |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| ano | |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| LED | |
| Úhlopříčka obrazovky | 139 cm (55″) |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | NanoCell |
| 100 Hz | |
| Index zpracování obrazu | 4000 PMI |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| ano | |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | ano |
| Zvuk | Dolby Atmos |
| Hudební výkon | 40 W |
| Prémiové ozvučení | ano |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.1 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 3 |
| USB 2.0 | 3 |
| ano | |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba v běžném režimu | 114 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 599 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 2996 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 5992 Kč |
| 122,9 cm | |
| Výška výrobku | 77,9 cm |
| Hloubka výrobku | 31,5 cm |
| Hmotnost výrobku | 19,6 kg |
| Šířka balení | 136 cm |
| Výška balení | 81 cm |
| Hloubka balení | 20 cm |
| Hmotnost balení | 25,6 kg |
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
