Působivý obraz a zvuk pro hraní her
Hraní her v rozlišení 4K HDR přináší poutavý obraz a širší pozorovací úhly. Realistický obraz ve spojení s virtuálním prostorovým zvukem 5.1, který vás obklopí bohatým a výrazným zvukovým doprovodem, zaručuje dokonalý herní zážitek.
Barvy zůstávají díky zásahu expertů věrné realitě
Automatická kalibrace CalMAN® ihned připravená k použití umožňuje úpravu barevného zobrazení. Účinně zachovává konzistentní a přesné barvy.
Režim Galerie – Přináší nádech světovosti
Režim Galerie přináší nejznámější turistické zajímavosti, každou sezónu aktualizované společností TripAdvisor.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Jednoduchý a harmonický design
Úzký rámeček a elegantní provedení televizo
ru LG NanoCell dokonale splyne s vaší místností a dodá jí punc výjimečnosti.
Technologie NanoCell v kombinaci s procesorem α7
Inteligentní procesor α7 Gen 2, vylepšený o algoritmus AI umělé inteligence, poskytuje úchvatně podrobný obraz a strhující zvuk. Výsledkem je zážitek jako v kině.
Dolby Vision a Atmos – Doma jako v kině
Technologie Dolby přemění váš domov v zábavní centrum s filmovým HDR obrazem i zvukem.
Přesné barvy i při širokých pozorovacích úhlech
Když se usadíte, široké pozorovací úhly televizoru LG NanoCell TV vás svými mimořádně realistickými barvami a přesvědčivým rozlišením nepustí od obrazovky.
Hlavní vlastnosti televize LG 55SM8600 titanium
- 55″ 4K Ultra HD Smart TV
- rozlišení 3840×2160 px
- 4K Cinema HDR
- NanoCell displej
- lokální stmívání
- Edge LED podsvícení
- 4K upscaler
- HDR 10 / Dolby Vision / HLG
- tuner DVB-T2/C/S2
- kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- Wi-Fi • Bluetooth • LAN • DLNA • Miracast • 4× HDMI • 3× USB • CI slot
- zvuk 20 W
- magický ovladač
- operační systém webOS
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize LG 55SM8600 titanium |
| Firmware ke stažení LG 55SM8600 titanium |
| Firmware LG 55SM8600 titanium |
Recenze Televize LG 55SM8600 titanium
Parametry Televize LG 55SM8600 titanium
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | titan |
| Televize pro náročné | Ano |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 300×300 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 17,2 kg |
| Výška bez podstavce | 71,6 cm |
| Šířka bez podstavce | 123,2 cm |
| Hloubka bez podstavce | 6,36 cm |
| Počet jader procesoru | Procesor α7 |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | WebOS |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ano |
| Skylink Live TV | ano |
| Topfun | ne |
| Voyo | ano |
| HBO GO | HBO GO |
| Netflix | ano |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| ano | |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| LED | |
| Úhlopříčka obrazovky | 139 cm (55″) |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | NanoCell |
| 100 Hz | |
| Index zpracování obrazu | 3300 PMI |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Typ podsvícení | Edge LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| ano | |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | ano |
| Zvuk | Dolby Atmos |
| Hudební výkon | 20 W |
| Prémiové ozvučení | ano |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 3 |
| USB 2.0 | 3 |
| ano | |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba v běžném režimu | 95 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 499 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 2497 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 4993 Kč |
| 123,2 cm | |
| Výška výrobku | 78,6 cm |
| Hloubka výrobku | 26,3 cm |
| Hmotnost výrobku | 18,7 kg |
| Šířka balení | 136 cm |
| Výška balení | 88 cm |
| Hloubka balení | 17,5 cm |
| Hmotnost balení | 23,7 kg |
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
