Zažijte nevídané díky LG AI TV. LG AI TV rozšiřuje váš zážitek s UI o asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Vychutnejte si zázraky, které předvádí LG AI TV.
Rozlišení 4K. Nový standard pro vysoké rozlišení
Vychutnejte si realističtější obraz v rozlišení 4K s jemnými detaily a živými barvami na IPS displeji, který poskytuje čtyřikrát vyšší rozlišení než Full HD.
Skutečné pohlcení ze všech úhlů
Ať sedíte kdekoliv, široké pozorovací úhly panelu IPS 4K a jeho mimořádný realismus vás nenechají vydechnout – přesnost zobrazovaných barev je takřka 100% i pod úhlem 60 stupňů.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Čtyřjádrový procesor, zdroj obrazu ve 4K
Rychlý a přesný čtyřjádrový procesor odstraňuje šum a vytváří dynamičtější barvy a kontrast. Obraz v nízkém rozlišení je převeden do vyššího rozlišení a reprodukován co nejblíže obrazu v rozlišení 4K.
Opravdová přesnost barev
I ty nejjemnější barevné rozdíly jsou přesně zohledněny, takže jsou barvy ostřejší, bohatší a realističtější.
Technologie 4K Active HDR pro neuvěřitelné detaily
Technologie 4K Active HDR každou scénu optimalizuje a poskytuje jemné detaily a bohaté barvy. Vícefunkční HDR zahrnující HDR10 a HLG vám v kombinaci s technologií úpravy jednotlivých snímků od společnosti LG umožní, abyste si vychutnali video v úchvatné kvalitě HDR.
Hlavní vlastnosti televize LG 43UM7600 stříbrná
- 43″ 4K Ultra HD Smart TV
- rozlišení 3840×2160 px
- 4K Active HDR
- tuner DVB-T2/C/S2
- kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- Wi-Fi
- Bluetooth
- LAN
- 4× HDMI
- 2× USB
- CI slot
- zvuk 20 W
- operační systém webOS
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
TOP 5 televizí LG
| Manuály ke stažení televize LG 43UM7600 stříbrná |
| Firmware ke stažení LG 43UM7600 stříbrná |
| Firmware LG 43UM7600 stříbrná |
Recenze Televize LG 43UM7600 stříbrná
Parametry Televize LG 43UM7600 stříbrná
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | stříbrná |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 200×200 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 9,1 kg |
| Výška bez podstavce | 57,1 cm |
| Šířka bez podstavce | 97,5 cm |
| Hloubka bez podstavce | 8,64 cm |
| Počet jader procesoru | 4jádrový |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | WebOS |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ano |
| Skylink Live TV | ano |
| Topfun | ne |
| Voyo | ano |
| HBO GO | HBO GO |
| Netflix | ano |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| ano | |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| LED | |
| Úhlopříčka obrazovky | 108 cm (43″) |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | LED |
| 50 Hz | |
| Index zpracování obrazu | 1600 PMI |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| ne | |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | ne |
| Zvuk | DTS Virtual:X |
| Hudební výkon | 20 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ano |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| ano | |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ne |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba v běžném režimu | 71 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 373 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 1866 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 3732 Kč |
| 97,5 cm | |
| Výška výrobku | 62,2 cm |
| Hloubka výrobku | 24,9 cm |
| Hmotnost výrobku | 10,2 kg |
| Šířka balení | 107,5 cm |
| Výška balení | 66 cm |
| Hloubka balení | 19 cm |
| Hmotnost balení | 12,3 kg |
TOP 5 televizí LG
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
