Klíč k věrnému obrazu. Čtyřjádrový procesor nepřetržitě pracuje na redukci rušivého šumu, vylepšení ostrosti i při převodu obrazu v nižším rozlišení na kvalitu blížící se rozlišení 4K.
Zvýšený maximální jas
Technologie Ultra Luminance od společnosti LG umožňuje vychutnat si živější obraz a lepší jas díky tomu, že tmavé plochy ztmaví a světlejší části rozjasní.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
4K Active HDR pro maximálně realistický obraz
HDR (High Dynamic Range = vysoký dynamický rozsah) je nový standard pro kvalitu obrazu. Zajišťuje jemné detaily, realistické barvy a široké možnosti kontrastu. Televizory LG UHD TV podporují několik formátů HDR včetně HDR10 Pro a HLG Pro.
DTS Virtual: X další rozměr zvuku
DTS Virtual: X poskytuje zážitek vícerozměrového zvuku. Poskytuje výrazný zvuk pouze pomocí vestavěných reproduktorů televizoru.
Promyšleno do posledního detailu
Stylové kovové rámečky přispívají k modernějšímu a působivějšímu vzhledu.
Jednoduchost pro vaše pohodlí
Objevte různé funkce chytrých televizorů se systémem LG webOS. Zapomeňte na standardní ovládání a vyhledávání. Seznamte se s vybranými aplikacemi a dalšími prémiovými službami, které můžete ovládat i hlasem.
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
TV získala certifikát pro příjem terestriálního signálu v přicházejícím standardu DVB-T2 s kódováním HEVC (verze 4.03).
TOP 5 televizí LG
| Manuály ke stažení LG 65UK6950PLA |
| Firmware ke stažení LG 65UK6950PLA |
| Firmware LG 65UK6950PLA |
Recenze LG 65UK6950PLA
dosud žádná recenze.
Technické parametry televize LG 65UK6950PLA
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Integrovaný tuner | C, S2, T, T2, T2 (H.265) – Certifikováno ČRa |
| 3D | Ne |
| Operační systém | webOS 4.0 Smart TV |
| Wifi | WiFi |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Webové aplikace | Ano |
| YouTube | Ano |
| Stream | Ano |
| Voyo | Ano |
| HBO GO | Ano |
| Netflix | Ano |
| IP TV | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| MHL | Ano |
| DLNA | Ano |
| Timeshift | Ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | Ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | Ano |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 164 cm (65″) |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Typ podsvícení | Edge LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | Ano |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | Ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Zvuk | DTS Virtual:X |
| Hudební výkon | 20 W |
| Komponentní | Ano |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | Ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| CI slot | Ano |
| LAN (Ethernet) | Ano |
| Sluchátkový výstup | Ne |
| Optický výstup | Ano |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba v běžném režimu | 118 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 1 W |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 620 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 3101 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 6202 Kč |
| Hotelový mód | Ano | |
| Rodičovský mód | Ano | |
| Teletext | Ano | |
| Televize pro náročné | Ne | |
| Počet jader procesoru | 4jádrový | |
| Modelový rok | 2018 | |
| Barva | stříbrná | |
| Stojan | Ano – statický | |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 300×300 mm | |
| Hmotnost bez podstavce | 26 kg | |
| Výška bez podstavce | 84,1 cm | |
| Šířka bez podstavce | 145,6 cm | |
| Hloubka bez podstavce | 6,5 cm | |
| 3D brýle v základním balení | Ne | |
| Výrobce | LG | |
| Kategorie | Televize LG | |
TOP 5 televizí LG
DO OBCHODU…
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
