Rafinovaná čistota barev
Nano Color přináší ohromující vizuální zážitek s technologií NanoCell, která zvyšuje čistotu barev použitím nanočástic o velikosti 1 nm.
Technologie 4K Active HDR pro neuvěřitelné detaily
Technologie 4K Active HDR každou scénu optimalizuje a poskytuje jemné detaily a bohaté barvy. Vícefunkční HDR zahrnující HDR10 a HLG vám v kombinaci s technologií úpravy jednotlivých snímků od společnosti LG umožní, abyste si vychutnali video v úchvatné kvalitě HDR.
DTS Virtual: X – Rozšíření zvuku o další rozměr
Vychutnáte si bohatý, bezchybný a vícesměrový zvuk, neboť vestavěné reproduktory vašeho TV zní ze všech směrů.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Čtyřjádrový procesor, zdroj obrazu ve 4K
Rychlý a přesný čtyřjádrový procesor odstraňuje šum a vytváří dynamičtější barvy a kontrast. Obraz v nízkém rozlišení je převeden do vyššího rozlišení a reprodukován co nejblíže obrazu v rozlišení 4K.
Dokonalé díky hernímu zážitku v rozlišení 4K HDR
Televizor LG NanoCell TV poskytuje dokonale poutavý obraz v rozlišení 4K HDR Gaming. Díky jeho nízkému zpoždění na vstupu se může synchronizovat s rychlou scénou v reálném čase a hráč si tak může užívat dynamických akcí a rychlých her.
Odhalte čisté barvy díky technologii NanoCell
Čisté RGB barvy jsou klíčem k realistické kvalitě obrazu. NanoCell technologie pracuje s nanočásticemi, které čistí barvy filtrováním nežádoucích barev světla a zvyšuje tak čistotu spektra RGB.
Díky tmavší černé jsou barvy živější
Přesné ovládání jednotky podsvícení vytváří podrobný obraz s tmavší černou.
Vše záleží na pozorovacím úhlu
Na rozdíl od běžných televizorů, které mohou při sledování obrazu ze strany zkreslovat barvy, zachovává televizor LG NanoCell TV přesně barvu jak z bočního, tak z přímého pozorovacího úhlu.
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
TV získala certifikát pro příjem terestriálního signálu v přicházejícím standardu DVB-T2 s kódováním HEVC (verze 4.03).
Hlavní vlastnosti LG 65SM8200PLA
| Manuály ke stažení LG 65SM8200PLA |
| Firmware ke stažení LG 65SM8200PLA |
| Firmware LG 65SM8200PLA |
Recenze LG 65SM8200PLA
dosud žádná recenze.
Technické parametry televize LG 65SM8200PLA
| Energetická třída | A+ |
|---|---|
| Úhlopříčka | 164 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 65 „ |
| Rozlišení | 4K (3840×2160) |
| TV tuner | Pozemní DVB-T2 HEVC, Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T, Kabelový DVB-C |
| Typ podsvícení | Edge LED, Lokální stmívání |
| Chytré funkce | internetový prohlížeč, HbbTV (červené tlačítko), sdílení v domácí síti (DLNA), Miracast (zrcadlení obrazu), ovládání hlasem, podpora klávesnice, nahrávání na USB, Timeshift, přehrávání z USB |
| Síťová připojení | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Barva | tmavě šedá |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Typ TV | Smart TV |
| HDR | ano |
| Operační systém | webOS Smart TV |
| Konektory | USB 2.0, optický audio výstup, HDMI 2.0, komponentní vstup |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ne |
| Výstupní výkon (RMS) | 20 W |
| ARC (zpětný audio kanál) | ano |
| Samostatná regulace sluchátek | ne |
| Šířka | 145.1 cm |
| Výška | 84 cm |
| Hloubka | 6.4 cm |
| Hmotnost | 25.8 kg |
| Šířka včetně podstavce | 145.1 cm |
| Výška včetně podstavce | 91 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 32.4 cm |
| Spotřeba energie (roční) | 164 kWh |
| Spotřeba energie (průměrná) | 118 W |
| Napájení 12 V (auto) | ne |
| Rozteč otvorů VESA | 300×300 |
| Model roku | 2019 |
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
