Dokonalá černá. Ohromující kontrast
Dokonalá černá zaručuje bohatý kontrast, což otevírá mnoho možností. Tato úroveň kontrastu přidává na hloubce všem barvám a odkrývá detaily a textury obrazu pro dosažení maximálního filmového zážitku.
Brilantní mozek TV, Inteligentní procesor α9
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Inteligentní procesor α9 (Alpha9) je optimalizován pro LG OLED TV. Čistota s jedinečnými detaily, vynikající barvy a větší hloubka – to lze zaznamenat v každém obrazu díky inteligentnímu procesoru α9.
Cinema HDR, zhmotnění vize filmařů
Zásluhou podpory většiny formátů HDR lze s technologiemi Dolby Vision™ a Advanced HDR od společnosti Technicolor i formáty HDR10 Pro a HLG Pro reprodukovat skutečnou vizi filmařů.
Dolby Atmos® Zvuk jako v kině u vás doma
LG OLED TV E8 představuje jedinečný vysoce kvalitní zvuk s reproduktory hrajícími vpřed o výkonu 60W. Poskytuje trojrozměrný dynamický zvuk Dolby Atmos ze šesti reproduktorů. Vstupte do zcela nového světa zvuku s LG OLED TV E8
Režim Galerie pro uchování prázdninové nálady
Přineste pomocí režimu Galerie krásy světa do svého domova. V doprovodu hudby, se před vámi objeví úžasné fotografie od TripAdvisor (aktualizované sezónně). Stačí vyslovit přání.
Dokonalé splynutí s vaším interiérem
TV dodávající extra styl vašemu obývacímu prostoru. LG OLED TV posune design domácnosti na další úroveň.
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
TV získala certifikát pro příjem terestriálního signálu v přicházejícím standardu DVB-T2 s kódováním HEVC (verze 4.03).
| Manuály ke stažení LG OLED55C8PLA |
| Firmware ke stažení LG OLED55C8PLA |
| Firmware LG OLED55C8PLA |
Recenze LG OLED55C8PLA
dosud žádná recenze.
Technické parametry televize LG OLED55C8PLA
| Energetická třída | A |
|---|---|
| Úhlopříčka | 139 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 55 „ |
| Rozlišení | 4K (3840×2160) |
| TV tuner | Pozemní DVB-T2 HEVC, Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T, Kabelový DVB-C |
| Typ podsvícení | OLED, Lokální stmívání |
| Chytré funkce | přehrávání z USB, Timeshift, nahrávání na USB, podpora klávesnice, ovládání hlasem, Miracast (zrcadlení obrazu), sdílení v domácí síti (DLNA), HbbTV, internetový prohlížeč |
| Síťová připojení | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Barva | stříbrná |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Typ TV | Smart TV |
| HDR | ano |
| Operační systém | webOS Smart TV |
| Konektory | HDMI 2.0, USB, sluchátkový výstup, optický audio výstup, HDMI |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ne |
| Základní hotelový mód | ne |
| Časovač zapnutí | ano |
| Výstupní výkon (RMS) | 40 W |
| ARC (zpětný audio kanál) | ano |
| Samostatná regulace sluchátek | ano |
| Šířka | 122.8 cm |
| Výška | 70.7 cm |
| Hloubka | 4.7 cm |
| Hmotnost | 19.1 kg |
| Šířka včetně podstavce | 122.8 cm |
| Výška včetně podstavce | 75.7 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 23 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 19.1 kg |
| Spotřeba energie (roční) | 157 Kilowatth. |
| Spotřeba energie (průměrná) | 113 W |
| Napájení 12 V (auto) | ne |
| Rozteč otvorů VESA | 300×200 |
| Model roku | 2018 |
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
